Praca Współpraca w ramach umowy cywilnoprawnej w Zespole Finansowym Zielonki Narodowe Centrum Nauki

Opis oferty pracy:
Narodowe Centrum Nauki jest agencją wykonawczą powołaną do wspierania działalności naukowej w zakresie badań podstawowych. Naszą siłą jest zgrany zespół z misją „Gramy dla polskiej nauki”. Koncentrujemy się na budowaniu przyjaznego środowiska pracy, mówimy sobie na „ty”, stawiamy na jasne warunki współpracy, jesteśmy instytucją przyjazną kobietom. Jeśli chcesz stać się członkiem naszego zespołu mającego wpływ na rozwój polskiej nauki, zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacji osób chętnych do współpracy w ramach umowy cywilnoprawnej w Zespole Finansowym Nr ref. (UC/DFK-ZF/16/2016) Do zakresu zadań współpracujących z nami osób będzie należało: • wprowadzanie danych do systemów finansowo-księgowych; • bieżącej weryfikacji i ewidencji dokumentów w tym: - weryfikacji pod względem finansowym projektów finansowanych przez Centrum, - sprawdzaniu zgodności danych finansowych w projektach, - prowadzeniu ewidencji obiegu dokumentacji projektowej, - przygotowaniu dokumentów do archiwizacji.

Pracodawca: Narodowe Centrum Nauki

Data publikacji ogłoszenia: 2016-09-15

Nazwa stanowiska:
Współpraca w ramach umowy cywilnoprawnej w Zespole Finansowym

Państwo: Polska

Województwo: mazowieckie

Powiat: warszawski zachodni

Miejscowość: Zielonki

Współpraca w ramach umowy cywilnprawnej w Dziale Obsługi Wniosków -

Narodowe Centrum Nauki jest agencją wykonawczą powołaną do wspierania działalności naukowej w zakresie badań podstawowych. Naszą siłą jest zgrany zespół z misją „Gramy dla polskiej nauki”. Koncentrujemy się na budowaniu przyjaznego środowiska pracy, mówimy sobie na „ty”, stawiamy na jasne warunki współpracy, jesteśmy instytucją przyjazną kobietom. Jeśli chcesz stać się członkiem n
Narodowe Centrum Nauki - 2016-11-10 - Zielonki (mazowieckie)

Doradca Klienta Indywidualnego -

Główne zadania: realizowanie wyznaczonych zadań z operacyjnego planu sprzedaży, w tym prowadzenie aktywnej sprzedaży oferowanych przez Bank produktów bankowych i niebankowych oraz produktów Grupy Kapitałowej Banku doradztwo w wyborze nowego produktu oraz w sprawach związanych z bieżącą obsługą poszerzanie zakresu dotychczasowej współpracy z klientami ( cross-selling i up-selling ) realizacja trans
PKO Bank Polski - 2016-09-09 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

APLIKANT RADCOWSKI/ MŁODSZY PRAWNIK -

Bąkowski Kancelaria Radcowska poszukuje aplikanta radcowskiego lub adwokackiego na stanowisko młodszego prawnika Zakres obowiązków: Przygotowywanie pism i opinii prawnych Prowadzenie postępowań sądowych i administracyjnych Obsługa prawna klientów korporacyjnych Oferujemy: Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego Udział w ciekawych projektach Możliwość awansu zawodowego Praca w fajnym zespole p
Kancelaria Radcy Prawnego Igor Bąkowski - 2016-09-30 - Łomianki (mazowieckie)

Współpraca w ramach umowy cywilnprawnej w Sekretariacie Dyrekcji -

Narodowe Centrum Nauki - 2016-10-26 - Zielonki (mazowieckie)

Specjalista ds sprzedaży samochodów -

Oferta: Odpowiedzialną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, Pracę w młodym, energicznym zespole, Niezbędne narzędzia pracy, System szkoleń, Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od poziomu zaangażowania, doświadczenia i osiąganych wyników. , Autoryzowany Dealer Mitsubishi Choiński Auto Autoryzowany Dealer Mitsubishi Choiński Auto w z
Choiński Auto Bartosz Choiński - 2016-11-17 - Józefów (mazowieckie)

Księgowa -

Obsługa księgowa i płacowa firm księgi handlowe, kpr, ryczałty, VAT , kadry i płace Wykształcenie średnie dobrze widziana znajomość programów księgowych RAMZES i OPTIMA Stabilna praca na umowę o pracę
HASO KRZYSZTOF SOTOMSKI - 2016-10-07 - Łomianki (mazowieckie)

Do wprowadzania dokumentacji magazynowej -

Poszukujemy osoby do wprowadzania dokumentów magazynowych. Osobę z wykształceniem technicznym (min. średnim) oraz znajomością komputera. Preferujemy kobiety.
Grot Marek Dobrzyński - 2016-08-03 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

Specjalista ds współpracy międzynarodowej -

Narodowe Centrum Nauki - 2016-09-08 - Zielonki (mazowieckie)

Doradca-Kasjer -

Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz wyzwania i jesteś przedsiębiorczy, a Twój kapitał to: entuzjazm i chęć osiągania wyznaczonych celów inicjatywa w budowaniu relacji i otwartość na potrzeby klienta wykształcenie średnie lub wyższe znajomość branży bankowej, doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą i/lub obsługą klientów jako dodatkowy atut to praca na tym stanowisku jest dla C
PKO Bank Polski - 2016-07-14 - Błonie (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed