Praca Kierowca CE Sochaczew Mariusz Kobierecki

Opis oferty pracy:
Oferta: - atrakcyjne wynagrodzenie na przejrzystych warunkach, terminowo wypłacane - umowa o pracę - nowoczesna flota - praca w zgranym zespole - miła atmosfera , Firma transportowa Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą transportową o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu. Posiadamy kilkadziesiąt samochodów, zatrudniamy około 100 kierowców. Specjalizujemy się w transporcie towarów na terenie Unii Europejskiej, szczególnie do Francji i Hiszpanii. , Obowiązki Kierowca samochodu ciężarowego (ciągnik siodłowy naczepa) w transporcie międzynarodowym. , Wymagania: - prawo jazdy kat. CE - aktualne badania psychotechniczne i kurs na przewóz rzeczy - dyspozycyjność - mile widziana karta kierowcy - doświadczenie nie wymagane

Pracodawca: Mariusz Kobierecki

Data publikacji ogłoszenia: 2016-09-15

Nazwa stanowiska: Kierowca CE

Państwo: Polska

Województwo: mazowieckie

Powiat: sochaczewski

Miejscowość: Sochaczew

Podobne oferty pracy

Kierowca CE -

Obowiązki: Poszukujemy kierowcy kat. CE w transporcie międzynarodowym.
Transport Międzynarodowy i Spedycja Mariusz Kobierecki - 2016-10-19 - Sochaczew (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed