Praca Lektor Języka Obcego Zielona Góra Moose Centrum Języków Obcych Marek Łoś, Grzegorz Kuzyk spółka jawna

Opis oferty pracy:
na terenie następujących miast: Będzin, Białystok, Bielsko-Biała, Brzeg Dolny, Brzeg Opolski, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Ciechanów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Dębica, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Inowrocław, Jastrzębie-Zdrój, Jelcz-Laskowice, Kalisz, Katowice, Kędzierzyn-Koźle, Kłodzko, Konin, Konstancin-Jeziorna, Koszalin, Kraków, Kutno, Legionowo, Legnica, Leszno, Lubartów, Lublin, Lubin, Łomianki, Łódź, Mogilno, Morąg, Mysłowice, Nowa Ruda, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Olkusz, Olsztyn, Oława, Opole, Ostrowiec Świętokrzyski, Ostróda, Ostrów Wielkopolski, Otwock, Pawłowice, Piaseczno, Piastów, Piła, Pionki, Piotrków Trybunalski, Pleszew, Płock, Płońsk, Polkowice, Poznań, Pruszcz Gdański, Pruszków, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śl., Sieradz, Sochaczew, Sopot, Sosnowiec, Suwałki, Swarzędz, Szczecin, Szczytno, Świdnik, Tarnowskie Góry, Tarnów, Tczew, Tomaszów Mazowiecki, Toruń, Trzebinia, Trzebnica, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wodzisław Śląski, Wolbrom, Wrocław, Zabrze, Ząbkowice Śl., Zielona Góra, Złotoryja, Złotów, Żnin, Żory. JEŚLI: świetnie znasz wybrany język i lubisz uczyć solidnie przygotowujesz się do każdych zajęć zależy Ci na postępach Twoich uczniów pozytywnie patrzysz na świat CO PROPONUJEMY: w ramach umowy opłacamy naszym lektorom składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne przejrzystą umowę i terminowe wypłacanie wynagrodzeń pracę w wybranym przez siebie rejonie miasta elastyczny czas pracy, który można pogodzić ze studiami lub inną pracą stałą liczbę godzin w każdym miesiącu stałe wynagrodzenie możliwość zaliczenia praktyk na uczelni własną bibliotekę i bezpłatne ksero opiekę metodyczną

Pracodawca:
Moose Centrum Języków Obcych Marek Łoś, Grzegorz Kuzyk spółka jawna

Data publikacji ogłoszenia: 2016-09-14

Nazwa stanowiska: Lektor Języka Obcego

Państwo: Polska

Województwo: lubuskie

Powiat: m. Zielona Góra

Miejscowość: Zielona Góra

Podobne oferty pracy

Fakturzysta-Kasjer-Magazynier -

Kluczowe zadania: Obsługa klienta i gospodarki magazynowej hurtowni, Dbałość o ekspozycję towaru na półkach. Idealny Kandydat powinien: Być komunikatywny i zmotywowany do pracy, Charakteryzować się sumiennością i zaangażowaniem w wykonywane zadania, Posiadać książeczkę sanepid i uprawnienia na wózki widłowe. Na tym stanowisku zapewniamy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Szkolenie wdro
Eurocash S.A. - 2016-10-06 - Zielona Góra (lubuskie)

Lektor Języka Obcego -

na terenie następujących miast: Będzin, Białystok, Bielsko-Biała, Brzeg Dolny, Brzeg Opolski, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Ciechanów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Dębica, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Inowrocław, Jastrzębie-Zdrój, Jelcz-Laskowice, Kalisz, Katowice, Kędzierzyn-Koźle, Kłodzko, Konin, Konstancin-Jeziorna, Koszalin, Kraków, Kutno, Legionowo, Le
Moose Centrum Języków Obcych Marek Łoś, Grzegorz Kuzyk spółka jawna - 2016-09-14 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER-KIEROWCA - do 1 750 PLN

przyjmowanie i wydawanie surowców do produkcji, przyjmowanie i wydawanie wyrobów gotowych, transport, obsługa systemu magazynowego
Ligatura Sp. z o.o. Sp. komandytowa - 2015-11-13 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZEDAWCA/KASJER - od 1 850 PLN

obsługa klienta, towarowanie, sprawdzanie terminów przydatności
PHU Katarzyna Kobierska - 2016-09-27 - Zielona Góra (lubuskie)

Pracownik recepcji w salonie sprzedaży -

- Bieżąca obsługa klientów Salonu sprzedaży, - Administrowanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą, - Koordynowanie przepływu informacji oraz dokumentów służbowych, - Udzielanie informacji dotyczących aktualnych promocji i oferty firmy, - Wsparcie administracyjne dla pracowników Salonu, - Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby biura.
LeasingTeam Group praca tymczasowa - 2016-09-27 - Zielona Góra (lubuskie)

INŻYNIER KONSTRUKTOR W DZIALE TECHNICZNYM - od 3 000 PLN

realizowanie prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem nowych produktów oraz zmianami konstrukcyjnymi już istniejących wyrobów, opracowywanie własnych koncepcji udoskonalenia produktu, prowadzenie procesów modyfikacji wyrobu, analizowanie skutków wprowadzonych zmian, wdrażanie nowych produktów do produkcji prowadzenie projektów wdrożonych i koordynacja pracy zespołu wdrożeniowego, przygotowywanie technologii i dokumentacji produkcyjnej, tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną)
EMAKS spółka z o.o. spółka komandytowa - 2016-08-25 - Zielona Góra (lubuskie)

TECHNIK ELEKTRORADIOLOGII - 4 000 - 6 000 PLN

praca w Mammobusie, wykonywanie badań mammograficznych na terenie województwa lubuskiego, dolnośląskiego oraz wielkopolskiego
NS ZOZ "DIAGNOSTYK" Leszek Szyiński & Wojciech Kwiecień - 2016-02-11 - Zielona Góra (lubuskie)

Menedżer ds Rozwoju Sprzedaży -

Silny i stabilny światowy lider w swojej branży, obecny w Polsce od 2006 roku poszukuje osób na stanowisko: Menedżer ds. Rozwoju Sprzedaży Którego zadaniem będzie rozwój zespołu oraz portfela klientów. Zapewniamy: Jasne zasady współpracy i wynagrodzenia Elastyczny czas pracy Szkolenia rozwojowe oraz narzędzia pracy Określoną ścieżkę kariery Atmosferę sukcesu Pakiet socjalny (ubezpieczenie, opie
Klient infoPraca - 2016-09-30 - Zielona Góra (lubuskie)

Pracownik Hali - Operator Wózka Widłowego - Kasjer -

Jesteś gotowy do pracy z Klientem? Jesteś gotowy do pracy fizycznej? Jesteś gotowy do pracy w różnych godzinach i dniach tygodnia? Jesteś gotowy do nauki?
MAKRO Cash and Carry Polska S.A. - 2016-08-18 - Zielona Góra (lubuskie)

ASYSTENT PRAWNY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Zielona Góra (lubuskie)

Przedstawiciel Handowy -

Oczekujemy otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich, zaangażowania, wysokiego poziomu motywacji i wytrwałości w dążeniu do celu, szybkiego przyswajania wiedzy doświadczenie w branży telekomunikacyjnej i/lub w mobilnej sprzedaży bezpośredniej będzie dodatkowym atutem. Oferujemy dwu-składnikowe wynagrodzenie : podstawa prowizja za każdą sprzedaną usługę bonusy i konkursy
Netia S.A. - 2016-11-10 - Zielona Góra (lubuskie)

Moose Centrum Języków Obcych Marek Łoś, Grzegorz Kuzyk spółka jawna - 2016-08-26 - Bytom (śląskie)

MURARZ-TYNKARZ (POMOCNIK MURARZA) - od 1 850 PLN

murowanie ścian, kominów, tynkowanie, pomoc przy murarzu/tynkarzu
STANISŁAW GAUZA "STAG-BUD" ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH - 2016-04-25 - Zielona Góra (lubuskie)

POMOCNIK STOLARZA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Zielona Góra (lubuskie)

Doradca Klienta -

Netia SA - 2016-09-26 - Zielona Góra (lubuskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 2 200 - 2 900 PLN

sporządzanie dokumentacji projektowej
PROJGER Marcin Gierstun - 2016-01-19 - Zielona Góra (lubuskie)

LABORANT -

• Wykonywanie badań zgodnie z wymaganiami klientów oraz norm międzynarodowych • Przygotowywanie oraz opracowywanie protokołów z badań • Dbałość o odpowiednie przechowywanie i właściwe oznaczanie próbek do badań • Nadzór nad dokumentacją techniczną oraz sprzętem kontrolno-pomiarowym • Wykonywanie nietypowych/jednostkowych zadań/badań
NOVITA S.A. - 2016-10-28 - Zielona Góra (lubuskie)

DORADCA KLIENTA W PLACÓWCE DETALICZNEJ -

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość. SZUKAMY: osoby odpowiedzialnej, sumiennej, zorganizowanej, lubiącej l
Bank Millennium S.A. - 2016-10-14 - Zielona Góra (lubuskie)

Kasjer / Kasjerka -

MAKRO Cash and Carry Polska S.A. - 2016-10-14 - Zielona Góra (lubuskie)

SPECJALISTA DS. GOSPODARKI MAGAZYNOWEJ - 3 000 - 3 500 PLN

prowadzenie magazynu wyrobów z importu, przyjmowanie i wydawanie towarów, obsługa zleceń produkcyjnych, prowadzenie ewidencji w programie magazynowym
FAF - Polska spółka z o. o. - 2016-08-24 - Zielona Góra (lubuskie)

MECHANIK - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Zielona Góra (lubuskie)

MAGAZYNIER -

• Przyjmowanie dostaw • Wydawanie surowca do produkcji • Przyjmowanie wyrobu gotowego • Załadunek • Obsługa magazynu
NOVITA S.A. - 2016-10-07 - Zielona Góra (lubuskie)

PAKOWACZ PRZESYŁEK - od 1 850 PLN

pakowanie przesyłekrozkładanie towaruprace magazynowe
kontakt przez OHP - 2016-05-11 - Zielona Góra (lubuskie)

Doradca Finansowy -

Zyskasz: Umowę o pracę i gwarancję przestrzegania kodeksu pracy 2 tygodniowe szkolenie przygotowujące do pracy , za które otrzymasz wynagrodzenie Rozbudowany pakiet szkoleń, dających możliwość rozwoju Twoich kompetencji Klarowne zasady awansu Dofinansowanie karty MultiSport System premiowy, dzięki któremu zarobisz atrakcyjne premie. CV prosimy wysyłać na adres: magdalena.sokoltzskokska.pl , Kasa Ste
Towarzystwo Zarządzające SKOK Sp. z o.o S.K.A - 2016-09-26 - Zielona Góra (lubuskie)

KASJER-SPRZEDAWCA 3/4 ETATU - od 1 387,5 PLN

wg stanowiska
Drinks Sp. z o.o. - 2016-07-11 - Zielona Góra (lubuskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY DS. UMAWIANIA SPOTKAŃ - do 1 625 PLN

umawianie klientów na spotkanie medyczne, raportowanie wyników, rozmowa prowadzona wg ustaleń
ARSTELE Arkadiusz Nowak - 2015-12-07 - Zielona Góra (lubuskie)

E-commerce Assistant -

obsługa sklepu internetowego, obsługa e-mailowa oraz telefoniczna klienta internetowego, realizacja bieżących działań komunikacyjnych na stronach www – zamieszczenie treści, aktualizacja promocji itp., współtworzenie profili w Social Mediach, prowadzenie panelu Allegro, wykształcenie minimum średnie, znajomość HTML w stopniu podstawowym, doświadczenie w obsłudze klienta internetowego, wysokie umi
Brodr Jorgensen SA - 2016-10-08 - Zielona Góra (lubuskie)

Pracownik hali - Kasjer -

Do Twoich głównych zadań będzie należało: profesjonalne doradztwo i codzienna obsługa klientów sprawne uzupełnianie towaru na półkach dbanie o dostępność asortymentu na półkach oraz o dobre oznakowanie cenowe i ekspozycję towarów współdziałanie w tworzeniu wizerunku MAKRO jako firmy przyjaznej klientowi sprawna i profesjonalna obsługa klientów na stanowiskach kasowych prawidłowe naliczanie
MAKRO Cash and Carry Polska S.A. - 2016-11-25 - Zielona Góra (lubuskie)

KELNER - od 1 750 PLN

Nauka zawodu
kontakt przez OHP - 2016-08-12 - Zielona Góra (lubuskie)

DORADCA KLIENTA/REPREZENTANT - od 650 PLN

szkolenie się, raportowanie, pozyskiwanie klientów, praca z ludźmi, telefonowanie, wypełnianie wniosków, szykowanie symulacji, obsługa komputera, rekrutowanie
OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. - 2016-07-13 - Zielona Góra (lubuskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed