Praca Lektor Języka Obcego Bytom Moose Centrum Języków Obcych Marek Łoś, Grzegorz Kuzyk spółka jawna

Opis oferty pracy:
na terenie następujących miast: Będzin, Białystok, Bielsko-Biała, Brzeg Dolny, Brzeg Opolski, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Ciechanów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Dębica, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Inowrocław, Jastrzębie-Zdrój, Jelcz-Laskowice, Kalisz, Katowice, Kędzierzyn-Koźle, Kłodzko, Konin, Konstancin-Jeziorna, Koszalin, Kraków, Kutno, Legionowo, Legnica, Leszno, Lubartów, Lublin, Lubin, Łomianki, Łódź, Mogilno, Morąg, Mysłowice, Nowa Ruda, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Olkusz, Olsztyn, Oława, Opole, Ostrowiec Świętokrzyski, Ostróda, Ostrów Wielkopolski, Otwock, Pawłowice, Piaseczno, Piastów, Piła, Pionki, Piotrków Trybunalski, Pleszew, Płock, Płońsk, Polkowice, Poznań, Pruszcz Gdański, Pruszków, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śl., Sieradz, Sochaczew, Sopot, Sosnowiec, Suwałki, Swarzędz, Szczecin, Szczytno, Świdnik, Tarnowskie Góry, Tarnów, Tczew, Tomaszów Mazowiecki, Toruń, Trzebinia, Trzebnica, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wodzisław Śląski, Wolbrom, Wrocław, Zabrze, Ząbkowice Śl., Zielona Góra, Złotoryja, Złotów, Żnin, Żory. JEŚLI: świetnie znasz wybrany język i lubisz uczyć solidnie przygotowujesz się do każdych zajęć zależy Ci na postępach Twoich uczniów pozytywnie patrzysz na świat CO PROPONUJEMY: w ramach umowy opłacamy naszym lektorom składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne przejrzystą umowę i terminowe wypłacanie wynagrodzeń pracę w wybranym przez siebie rejonie miasta elastyczny czas pracy, który można pogodzić ze studiami lub inną pracą stałą liczbę godzin w każdym miesiącu stałe wynagrodzenie możliwość zaliczenia praktyk na uczelni własną bibliotekę i bezpłatne ksero opiekę metodyczną

Pracodawca:
Moose Centrum Języków Obcych Marek Łoś, Grzegorz Kuzyk spółka jawna

Data publikacji ogłoszenia: 2016-09-14

Nazwa stanowiska: Lektor Języka Obcego

Państwo: Polska

Województwo: śląskie

Powiat: m. Bytom

Miejscowość: Bytom

Podobne oferty pracy

Młodszy Specjalista ds Sprzedaży -

Zadania: aktywna sprzedaż produktów bankowych doradztwo w zakresie doboru produktu dla Klienta nawiązywanie i budowanie pozytywnych relacji z Klientem bieżąca analiza wyników osiąganych w punkcie sprzedaży Wymagania: gotowość do pracy w systemie 10-12 godzinowym, również w wybrane weekendy zaangażowanie i ukierunkowanie do osiągania założonych celów gotowości do nauki i zdobywania wiedzy z zakre
BNP Paribas Group Service Center S.A. - 2016-10-28 - Bytom (śląskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie więźby dachowej
Roofing S.C. - 2016-02-03 - Bytom (śląskie)

Lektor Języka Obcego -

na terenie następujących miast: Będzin, Białystok, Bielsko-Biała, Brzeg Dolny, Brzeg Opolski, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Ciechanów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Dębica, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Inowrocław, Jastrzębie-Zdrój, Jelcz-Laskowice, Kalisz, Katowice, Kędzierzyn-Koźle, Kłodzko, Konin, Konstancin-Jeziorna, Koszalin, Kraków, Kutno, Legionowo, Le
Moose Centrum Języków Obcych Marek Łoś, Grzegorz Kuzyk spółka jawna - 2016-09-14 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Moose Centrum Języków Obcych Marek Łoś, Grzegorz Kuzyk spółka jawna - 2016-08-26 - Bytom (śląskie)

Moose Centrum Języków Obcych Marek Łoś, Grzegorz Kuzyk spółka jawna - 2016-09-14 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

Elektryk -

uprawnienia SEP do 1 kV, pomiary elektryczne prawo jazdy kat.B, dyspozycyjność. po okresie próbnym praca na stałe.
Zakład Wielobranżowy DEWIZA KLUSKA Spółka Jawna - 2016-10-21 - Bytom (śląskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Prace ślusarskie dla klientów z Ukrainy, Rosji i Czech na terenie Polski oraz Unii Europejskiej
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Bytom (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowywanie surowców do produkcji, pieczenie, lepienie pierogów
Mini Bar W Zaułku-Korex F. H. U. Jerzy Kostyszyn - 2016-07-11 - Bytom (śląskie)

Partner Prowadzący Sklep -

Lokalizacja: Cała Polska Oferujemy Ciekawą pracę, Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od zaangażowania i wyników pracy, W pełni wyposażony sklep, Jasne i przejrzyste reguły współpracy, Wsparcie techniczne i marketingowe, Kompleksowy pakiet szkoleń, Możliwość rozwoju zawodowego, Wymagania Własna działalność gospodarcza, Podstawowa znajomość obsługi komputera, Dokładność i terminowość w
Małpka S.A. - 2016-09-07 - Bytom (śląskie)

SPRZEDAWCA FAST-FOOD I KURCZAKÓW - od 1 500 PLN

przygotrpwywanie fast-foofów, obsługa klienta
Mini Bar JB 7 Janusz Bonk - 2016-06-08 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 10 - 12 PLN

Praca budowlano - remontowa przy wykończeniu wnętrz
kontakt przez OHP - 2016-09-01 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK UTRZYMANIA TERENÓW ZIELONYCH / KOSIARZ - 7 - 10 PLN

porządkowanie terenów zieleni, zakładanie i pielęgnacja trawników wraz z koszeniem i grabieniem, zakłądanie i pielęgnacja kwietników sezonowych, nawożenie, sadzenie
Konserwacja Terenów Zielonych Zakład Usługowy Jacek Wieczorek - 2016-08-02 - Bytom (śląskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

-obsługa kasy fiskalnej,-bezpośredni kontakt z klientem,- pomoc klientow w sprawach korzystania z urządzeń opalających,-obsługa urządzeń opalających,-dbałość o czystość zakładu pracy,- pomoc w prowadzeniu dokumentacji,
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Bytom (śląskie)

Sprzedawca -

salon MONNARI w C.H Agora Bytom Od kandydatów oczekujemy: doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku wykształcenia min. średniego z zakończonym okresem nauki dyspozycyjności i odpowiedzialności łatwości w nawiązywania kontaktów umiejętności pracy w zespole dobrej organizacji pracy umiejętności podejmowania decyzji zaangażowania i inicjatywy mile widziane doświadczenie w branży Oferujemy: stabi
MONNARI TRADE S.A. - 2016-08-12 - Bytom (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

sprzedaż art. pasmanteryjnych, dodatków krawieckich
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Bytom (śląskie)

SPRZEDAWCA - SERWISANT INSTALATOR (12/12) - od 1 850 PLN

osoba zarejestrowana do 30 roku zycia z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane na terenie Śląska
Eko-Dom Roman Czeluśniak - 2016-07-28 - Bytom (śląskie)

kierownik działu handlowego -

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy handlowej, poszukujemy osoby na stanowisko: kierownik działu handlowego Oczekiwania: minimum 5 lat dośw
Randstad Polska - 2016-10-22 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 1 850 PLN

wystawianie faktur, wycena usług, obsługa klienta, zamawianie cześci
Auto-Geo-Test Warsztat Samochodowy Roman Knapik - 2016-06-09 - Bytom (śląskie)

Moose Centrum Języków Obcych Marek Łoś, Grzegorz Kuzyk spółka jawna - 2016-08-26 - Białystok (podlaskie)

Pracownik Punktu Obsługi Klienta -

Jeśli jesteś: komunikatywny oraz lubisz kontakt z ludźmi, systematyczny i dokładny w wykonywaniu swojej pracy, potrafisz być zaangażowany w powierzone zadania, posiadasz wykształcenie minimum średnie posiadasz umiejętność prowadzenia rozmowy sprzedażowej lub chciałbyś tę wiedzę zdobyć w naszej firmie, ważny dla Ciebie jest elastyczny czas pracy, potrafisz sprawnie obsługiwać komputer. - czekam
LASER SERVICES POLSKA S.A. - 2016-08-19 - Bytom (śląskie)

STOLARZ - od 1 986 PLN

wykonywanie prac stolarskich
4 Wojskowy Odział Gospodarczy JW Nr 4217 - 2016-10-14 - Bytom (śląskie)

Pracownik salonu - rejestracja prepaid -

Zadania: - rejestracja kart prepaid w salonie Klienta; - udzielanie informacji klientom o obowiązujących promocjach.
LeasingTeam Group wewnętrzna - 2016-11-15 - Bytom (śląskie)

Kontroler Jakości -

Exact Systems S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Istniejemy na rynku od 2004r. i jesteśmy czołowym dostawcą rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego na terenie Polski, Rosji, Niemiec, Czech, Słowacji, Rumunii, Turcji, Wielkiej Brytanii, Węgier, Belgii, Holandii oraz Chin. Naszymi Klientami w Polsc
Exact Systems S.A. - 2016-10-11 - Bytom (śląskie)

Exact Systems S.A. - 2016-11-17 - Bytom (śląskie)

INFORMATYK - ADMINISTRATOR SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH - od 4 500 PLN

Integracja systemów informatycznych, kompleksowa obsługa systemów informatycznych, nadzór i wdrożenia obejmujące sprzęt oraz oprogramowanie, pomoc lokalna i zdalna, obsługa systemów zgłoszeń serwisowych, aktualizacja oprogramowania, rozwiązywanie bierzących problemów technicznych, diagnostyka usterek, kontakty z dostawcami oprogramowania, instalacja i konfiguracja oprogramowania, wdrażanie i konfiguracja urządzeń sieciowych, prowadzenie dokumentacji, wdrożanie nowych rozwiązań IT, instalacja okablowania strukturalnego, wymiana podzespołów
ŚRODULA Sp. z o.o. - 2016-08-04 - Bytom (śląskie)

Doradca Klienta -

sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku realizacja indywidualnych planów sprzedaży prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem) wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego osoby mające doświadczenie w sprzeda
Euro Bank S.A. - 2016-10-06 - Bytom (śląskie)

BUFETOWA - od 875 PLN

wydawanie posiłków,
Firma Wielobranżowa Kaźmierczak Andrzej - 2015-12-02 - Bytom (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed