Praca Kucharz Sławno Dworek "Golikowo" Joanna Golik

Opis oferty pracy:
Oferta: - umowę o prace - wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji - praca na samodzielnym stanowisku - możliwość rozwoju zawodowego - wyżywienie w miejscu pracy , Restauracja, Holtel, Sala balowa Renomowana restauracja z wieloletnim stażem, specjalizująca się w kuchni polskiej, europejskiej. , przygotowanie potraw, ustalanie karty dań, nadzór nad jakością zamówionej żywności, dopilnowanie racjonalnego zarządzania składnikami, ustalanie estetycznych sposobów podawania potraw, udzielanie informacji gościom na temat składników używanych w potrawach oraz odpowiadanie na ewentualne zarzuty i skargi, znajomość zasad dotyczących żywienia i wcielanie ich w przygotowywane potrawy. , - doświadczenie na podobnym stanowisku - dobre wyczucie smaku - sumienność - pracowitość - chęć rozwoju, - własna inicjatywa - samodzielność, dobra organizacja pracy - prawo jazdy kat.b

Pracodawca: Dworek "Golikowo" Joanna Golik

Data publikacji ogłoszenia: 2016-09-13

Nazwa stanowiska: Kucharz

Państwo: Polska

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: sławieński

Miejscowość: Sławno

Podobne oferty pracy

Kucharz -

Oferta: praca od zaraz stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę z możliwością zamieszkania/pokoju na terenie Pałacu wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności praca w profesjonalnym zespole i wiarygodnej firmie możliwość rozwoju , Pałac w Czerniejewie Pałac w Czerniejewie poszukuje kucharza: , Obowiązki: przygotowywanie potraw i dań wg receptur zapewnienie wysokiej jakości potraw i da
GTS Holding Sp. z o.o. Sp.k. - 2016-08-24 - Czerniejewo (wielkopolskie)

Pracownik sklepu - Sławno -

Zakres obowiązków: - rozkładnie towarów na hali oraz w magazynie, - dbałość o czystość na hali oraz zapleczu, - obsługa klienta, - obsługa kasy fiskalnej.
Progres Sp. z o.o. Sp. k. - 2016-09-17 - Sławno (zachodniopomorskie)

Kucharz -

Oferta: Prężnie rozwijająca się restauracja poszukuje kucharza chcącego podjąć współpracę z naszym szefem kuchni. Po okresie próbnym i wdrożeniu się w kartę restauracji, oczekujemy samodzielności w przygotowywaniu i wydawaniu posiłków. Oferujemy pracę w zgranym zespole oraz odpowiednie wynagrodzenie. Konkretnie zainteresowanych zachęcemy do spotkania. , Opis firmy: Jesteśmy restauracja oferuj
Wioletta Mikołajczyk - 2016-08-26 - Miasteczko Śląskie (śląskie)

Kucharz -

Staramy się uczynić Pizza Hut restauracją wyjątkową. Jeśli chcesz poczuć niepowtarzalną atmosferę i gościnność i lubisz pracę z ludźmi, to jest to praca właśnie dla Ciebie Jeśli jesteś energiczny i swoją energią zarażasz innych • Chcesz połączyc pracę z nauką • Lubisz pracować z ludźmi • Masz poczucie humoru • Wierzysz w swoje umiejętności • Masz ukończone 18 lat • Posiad
Pizza Hut Bydgoszcz Focus Park - 2016-09-02 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Kucharz -

Notatka o brandzie: Zatrudniamy ludzi a nie CV Wiemy, że masz cechy, których nie można zmierzyć lub po prostu wpisać do życiorysu. Daj się poznać • Ciekawa, stabilna, pełna wyzwań praca • Pakiet profesjonalnych szkoleń i możliwość rozwoju • Praca w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym, otwartym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów • Szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego
KFC Zawada Turawa Park - 2016-08-29 - Opole (opolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed