Praca Specjalista ds jakości Płońsk BSI

APLIKUJ
Opis oferty pracy:
W imieniu naszego klienta, firmy produkcyjnej z Płońska, poszukujemy specjalisty ds. jakości. Oferujemy - pracę od zaraz w renomowanej firmie międzynarodowej, - umowę o pracę na czas nieokreślony (po przebytym pozytywnie okresie próbnym), - atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia, - przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Pracodawca: BSI

Data publikacji ogłoszenia: 2016-09-13

Nazwa stanowiska: Specjalista ds jakości

Państwo: Polska

Województwo: mazowieckie

Powiat: płoński

Miejscowość: Płońsk

APLIKUJ

Podobne oferty pracy

Elektryk -

Staff Now(BSI) sp.z.o.o. (certyfikat 3455) poszukuje kandydatów na stanowisko elektryka/elektronika w dziale utrzymania ruchu. Oferujemy: - pracę w Płońsku, - konkurencyjne warunki zatrudnienia, - możliwość rozwoju zawodowego.
BSI - 2016-12-03 - Płońsk (mazowieckie)

kierowca skutera/dostawca -

Staff Now (BSI) sp.z.o.o. (certyfikat 3455) jest agencją pośrednictwa pracy. Współpracujemy z pracodawcami zarówno w Polsce, jak i za granicą. Obecnie dla naszego klienta - firmy z branży gastronomicznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko kuriera skutera/dostawcy.
BSI - 2016-10-08 - Warszawa (mazowieckie)

Office manager -

W imieniu naszego klienta, firmy produkcyjnej z Płońska, poszukujemy osoby na stanowisko: Office manager’a Oferujemy: - pracę od zaraz w renomowanej firmie międzynarodowej; - umowę o pracę na czas nieokreślony (po przebytym pozytywnie okresie próbnym); - atrakcyjne wynagrodzenie; - możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia; - przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole. Rozpatrywane będą kandydatur
BSI - 2016-09-23 - Płońsk (mazowieckie)

Wybierz powiat

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed

Wybierz kraj