Praca Pracownik Działu Handlowego Warszawa Daewoo International Corporation S.A.Przedstawicielstwo w Polsce

Opis oferty pracy:
Wsparcie handlowców w zakresie dokumentacji handlowej – handel zagraniczny Dystrybucja dokumentów Kontrola dostaw i płatności Kontakt z centralą w Korei Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji mile widziane Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne Umiejętność pracy w zespole Dokładność i staranność Doskonała znajomość obsługi komputera Stabilną pracę w renomowanej firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji Pracę w młodym, dynamicznym zespole

Pracodawca:
Daewoo International Corporation S.A.Przedstawicielstwo w Polsce

Data publikacji ogłoszenia: 2016-09-12

Nazwa stanowiska: Pracownik Działu Handlowego

Państwo: Polska

Województwo: mazowieckie

Powiat: m.st. Warszawa

Miejscowość: Warszawa

Podobne oferty pracy

Technik Serwisu -

Technik Serwisu Warszawa NR REF.: 1078625 Twoja następna firma tocentrum serwisowe globalnego producenta sprzętu elektronicznego z siedzibą w Warszawie. Twoje następne stanowisko toTechnik Serwisu odpowiedzialny za dostarczanie najwyższej jakości usług, czyli naprawę urządzeń elektronicznych (telewizory, sprzęt audio-wideo, pralki, lodówki, telefony oraz inne drobne urządzenia elektroniczne). Osoba n
Hays Office - 2016-08-23 - Warszawa (mazowieckie)

Technical Support Engineer (C++, Java, Linux) -

We are looking for independent, creative and talented person who knows the languages C++, Java, work fluently in Linux environment (embedded experience preferred) and also like to work directly with the customer. You will take a role in one of the largest IPTV projects in the world. SeaChange Polska (formerly: DCCLabs) is a part of SeaChange - the largest US provider of Digital TV software. We focus on your devel
SeaChange - 2016-08-24 - Warszawa (mazowieckie)

Młodszy Specjalista ds Obsługi Klienta - język niemiecki -

Główne zadania: Obsługa telefoniczna klientów Elavon w języku niemieckim, angielskim i polskim w zakresie: Rozwiązywania problemów zgłaszanych przez klientów w oparciu o wiedzę dotyczącą produktów, usług, opłat, procedur; Wsparcia w zakresie obsługi terminali płatniczych; Udzielanie informacji dotyczących spełniania wymogów technicznych i operacyjnych bezpieczeństwa transakcji; Wprowadzanie i
Elavon Financial Services Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce - 2016-10-28 - Warszawa (mazowieckie)

Senior Engineering Manager -

Senior Engineering Manager will be responsible for planning management, coordination and financial control of delivery for a number of customers. The portfolio of customer projects will typically have total revenue in the range £2m to £10m per annum. The role holder will report to a SVP of Delivery. Responsibilities: Manage end to end delivery process including the customer relationship and the pipeline of futu
Mobica Limited Sp. z o.o. Oddzial w Polsce - 2016-10-31 - Warszawa (mazowieckie)

Specjalista ds Transakcji Kupna Sprzedaży -

GLOBAL SERVICES TV a.s. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce od 1998 r. car tv stała się przodującą giełdą samochodów powypadkowych w Niemczech, która z powodzeniem działa także w Polsce, Czechach, Słowacji, Austrii, Szwajcarii i innych państwach Europy. Współpracujemy z największymi firmami ubezpieczeniowymi, zespołami rzeczoznawców i podmiotami zajmującymi się obrotem pojazdami powypadkowymi i
Global Services Tv A.S. S.A. Oddział W Polsce - 2016-09-01 - Warszawa (mazowieckie)

CIEŚLA - od 2 610 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Warszawa (mazowieckie)

Doradca klienta / Sprzedawca -

Oferta: Szukamy osób, które będą chciały się z nami związać na dłużej, dlatego oferujemy umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwości awansu oraz współtworzenie dalszego rozwoju firmy. , Firma Loake Shoemakers to marka, która od ponad 130 lat zajmuje się produkcją klasycznych męskich butów szytych metodą ramową. Firma zarządzana jest wciąż przez rodzinę Loake, a fabryka, w które
Loake - 2016-08-28 - Warszawa (mazowieckie)

Praktykant ds ryzyka i wymogów regulacyjnych w zespole Zarządzania Ryzykiem dla Instytucji Sektora Finansowego -

Praktykant ds. ryzyka i wymogów regulacyjnych w zespole Zarządzania Ryzykiem dla Instytucji Sektora Finansowego Workplace Warszawa Zespół Zarządzania Ryzykiem w Deloitte specjalizuje się w realizacji projektów doradczych z obszaru zarządzania ryzykiem finansowym dla podmiotów sektora finansowego. Nasze kompetencje i zakres świadczonych usług obejmują wszystkie typy ryzyka finansowego (w szczególnośc
Deloitte - 2016-11-17 - Warszawa (mazowieckie)

Asystent/ka Działu Finansów -

Jeśli jesteś finalistą lub laureatem olimpiad przedmiotowych - dołącz do nas, a otrzymasz bonus do wynagrodzenia za okazanie dyplomu ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wprowadzanie danych do systemu finansowego firmy sprawdzanie poprawności wprowadzonych danych oraz wdrażanie korekt wsparcie zespołu w bieżących działaniach kontakt z innymi działami w firmie OCZEKIWANIA: wykształcenie wyższe lub student/ka (profil
Imagine The Future - 2016-09-26 - Warszawa (mazowieckie)

TYNKARZ - od 1 750 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Warszawa (mazowieckie)

PRAKTYKANT W DEPARTAMENCIE BUDŻETU I FINANSÓW - nieodpłatny

- współudział w pracach dotyczących planowania i realizacji budżetu w układziezadaniowym, - współudział w pracach dotyczących sprawozdawczości z budżetuw ukladzie zadaniowym, - analiza danych dotyczących wykonania kwot wydatkoworaz celów i mierników w ukladzie zadaniowym, - przygotowywanie zestawieńtabelarycznych.
MINISTERSTWO NAUKI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO - 2015-10-15 - Warszawa (mazowieckie)

MALARZ M/K - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Warszawa (mazowieckie)

PRAKTYKANT W DEPARTAMENCIE PORZĄDKU PUBLICZNEGO - WP - nieodpłatny

wsparcie i pomoc w zakresie analizy i weryfikacji informacji przekazanych przez podmioty zaangażowane w realizację działań profilaktyczno-prewencyjnych na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego.
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH - 2016-01-27 - Warszawa (mazowieckie)

Reception Shift Leader / Kierownik Zmiany w Dziale Recepcji -

Reception Shift Leader / Kierownik Zmiany w Dziale Recepcji A Reception Shift Leader with Hilton Hotels & Resorts assists in daily Front Office operations and works with customers and Guests as part of a project used to demonstrate your abilities to work in the hotel management sector. What will I be doing? As Reception Shift Leader, you will assist in management of daily Front Desk operations and work with c
Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre - 2016-11-16 - Warszawa (mazowieckie)

Customer Service Specialist with Italian/German/Spanish -

Customer Service Specialist with Italian/German/Spanish Warszawa NR REF.: 1082627 For our Client, an international company from SSC sector we are seeking the Candidates to fill the positions of Customer Service Specialists with European languages ( Italian Spanish and German) The Customer Service Specialist will be responsible for daily contacting with the sales department and the clients, invoicing and crediting
Hays Accountancy Finance - 2016-11-26 - Warszawa (mazowieckie)

Bagażowy - Bellman (k/m) -

Platinum Residence Sp. z o.o. kompleksowo zarządza najmem w pełni wyposażonych apartamentów w trzech obiektach na terenie Warszawy: Platinum Residence, Platinum Apartments oraz w budynku Oxygen. Platinum Residence Sp. z o. o. ulega stałej ekspansji w zakresie liczebności apartamentów jak i zespołu, dlatego aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Bagażowy - Bellman (k/m) Opis stanowiska: wykonyw
Platinum Residence - 2016-03-18 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 3 000 - 5 000 PLN

pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, opieka nad osobami starszymi, praca w domu podopiecznego na terenie Polski, Niemiec, Anglii, pracodawca zapewania zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, praca w weekendy + święta, niedziele dodatkowo płatne
CARE SOLUTIONS DE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-04-22 - Warszawa (mazowieckie)

GARMAŻER M/K - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Warszawa (mazowieckie)

Web Developer -

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wsparcie procesów ecommerce, w szczególności marketingu i sprzedaży. Oznacza to, że będziesz: tworzyć serwisy internetowe integrować systemy płatności i inne usługi zewnętrzne testować wytworzone oprogramowanie współpracować z zespołem marketingu stosując zwinne metodologie (Kanban) Jesteś właściwą osobą na to stanowisko, jeśli: masz co naj
To Reforge - 2016-09-22 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK SERWISU - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Warszawa (mazowieckie)

Asystent/ka ds Administracyjnych -

Asystent/ka ds. Administracyjnych Warszawa NR REF.: 1081092 Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z sektora finansowego, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Asystent/ka ds. Administracyjnych Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za szereg zadań administracyjnych takich jak: obsługa korespondencji, archiwizacja i ewidencjonowanie dokumentacji w wewnętrznych systemach informatycznych, wyp
Hays Office - 2016-10-21 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA (J. UKRAIŃSKI) - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-16 - Warszawa (mazowieckie)

Junior Cash Collector with German -

Accenture is a global management consulting, technology services and outsourcing company. Its home page is www.accenture.com . Junior Cash Collector with German Job Location: Warszawa Job Number: 00415769 Accenture is a leading global professional services company, providing a broad range of services and solutions in strategy, consulting, digital, technology and operations. Combining unmatched experience and spec
Accenture - 2016-11-10 - Warszawa (mazowieckie)

Kierownik ds rekrutacji (Recruitment Manager) -

Kierownik ds. rekrutacji (Recruitment Manager) Warszawa NR REF.: 1079435 Dla jednego z naszych Klientów, działającego w branży usługowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Kierownika ds. Rekrutacji. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe prowadzenie oraz koordynowanie procesów rekrutacyjnych w organizacji. Projekty rekrutacyjne będą dotyczyły całego przekroju stanowisk. Kluczo
Hays Office - 2016-09-15 - Warszawa (mazowieckie)

Tester Aplikacji (TMC) -

Tester Aplikacji (TMC) Workplace Warszawa Deloitte świadczy usługi audytorskie, konsultingowe, doradztwa podatkowego, prawnego i finansowego klientom z sektora publicznego oraz prywatnego, działającym w różnych branżach. W 150 krajach oferujemy najwyższej klasy umiejętności, doświadczenie i wiedzę w połączeniu ze znajomością lokalnego rynku. Zespół Tax Management Consulting (TMC) specjalizuje si
Deloitte - 2016-11-04 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed