Praca Asystentka biura Warszawa Homell Sp. z o.o.dsfsdf

Opis oferty pracy:
Zakres obowiązków: przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie poczty, zarządzanie obiegiem korespondencji i dokumentów, przyjmowanie oraz obsługa recepcyjna gości firmy, obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej, opieka nad flotą samochodową oraz telefoniczną zaopatrzenie biura w artykuły biurowe inne prace administracyjno-biurowe. Wymagania: Wykształcenie wyższe lub student/ka ostatnich lat Dobra znajomość języka angielskiego Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Praktyczna znajomość programów: MS Office, Outlook Wysoka kultura osobista, dobra prezencja, pozytywne nastawienie do otoczenia Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne Wielozadaniowość, sumienność, dokładność i odpowiedzialność Prawo jazdy kategorii B Oferujemy Atrakcyjne wynagrodzenie Umowa o pracę Pakiet medyczny (Zdrowie Ekstra) Świeże owoce, biblioteka firmowa oraz stół do piłkarzyków w miejscu pracy

Pracodawca: Homell Sp. z o.o.dsfsdf

Data publikacji ogłoszenia: 2016-09-10

Nazwa stanowiska: Asystentka biura

Państwo: Polska

Województwo: mazowieckie

Powiat: m.st. Warszawa

Miejscowość: Warszawa

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA M/K - od 12 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Warszawa (mazowieckie)

CIEŚLA - od 1 250 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Warszawa (mazowieckie)

KONWOJENT - od 15 PLN

Odbieranie gotówki od klientów, konwojowanie wartości pieniężnych, kierowanie bankowozem.
SOLID MCG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-18 - Warszawa (mazowieckie)

Monter -

• Prace związane z demontażami, regeneracją i montażami następujących urządzeń: kotłownia – młyny, wentylatory, obrotowe podgrzewacze powietrza, armatura, podajniki węgla itp.; maszynownia – pompy, smoczki parowe, wymienniki ciepłownicze, podgrzewacze, turbiny, odgazowywacze itp.; urządzenia pomocnicze – taśmociągi, zsypy węglowe, wyładowarki, zwałowarki. • We wszystkich specjalnościach możliwa praca na rusztowaniach.
Erbud Industry Centrum Sp. z o.o. - 2016-04-14 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 12 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Warszawa (mazowieckie)

ELEKTROMONTER - od 2 500 PLN

Montaż instalacji elektrycznych. Praca w Warszawie (pracodawca zapewnia dowóz z Siedlec i zakwaterowanie). Kontakt osobisty w siedzibie firmy po wcześniejszym telefonicznym. Więcej informacji o firmie na stronie www.elinstal.pl.
Instalacje Elektryczne Projektowanie i Wykonawstwo Z. Maglewski - 2015-12-08 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY K/M - od 1 850 PLN

jw.
P.U. "Jarex" Sp z o.o. - 2016-03-09 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

kontakt osobisty
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BOK M/K - od 2 000 PLN

jw
MOTOWOLA Łukasz Łoś - 2016-09-23 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

-obsługa klientów-odpowiedzialność za rozwijanie sprzedaży w firmie-pozyskiwanie nowych klientów i obsługa stałych klientów firmy, przede wszystkim pochodzenia mUkrainy i Rosji
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 3 800 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Warszawa (mazowieckie)

GLAZURNIK - od 2 800 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Warszawa (mazowieckie)

ELEKTRYK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

j.w.

KUCHARZ - od 2 300 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Warszawa (mazowieckie)

PRAKTYKANT W DEPARTAMENCIE POŻYTKU PUBLICZNEGO - nieodpłatny

• wsparcie pracowników Departamentu w zakresie udzielania pisemnych i telefonicznych wyjaśnień,informacji i odpowiedzi organizacjom pozarządowym w sprawach dotyczących obszaru działalnościpożytku publicznego i wolontariatu• zapoznanie z problematyką regulacji prawnych dotyczących sektora pozarządowego• wsparcie pracowników w kwestii dotyczącej prowadzenia prac legislacyjnych Departamentu PożytkuPublicznego• wsparcie pracowników Departamentu w realizacji zadań
MINISTERSTWO PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ - 2015-09-09 - Warszawa (mazowieckie)

KELNER - od 15 PLN

j.w.
Akademia Obrony Narodowej - 2016-04-13 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed