Praca operator-programista elektrodrążarek Ożarów Mazowiecki Start Dobrowolski Sp. j.

APLIKUJ
Opis oferty pracy:
samodzielny pracownik obsługujący i programujący elektrodrążarki (drutowe i wgłębne). Praca w niewielkim zespole w narzędziowni przy wykonywaniu elementów oprzyrządowania (formy, tłoczniki) oraz krótkoseryjnej produkcji precyzyjnej. Praca w systemie zmianowym. Możliwość przeszkolenia.

Pracodawca: Start Dobrowolski Sp. j.

Data publikacji ogłoszenia: 2016-09-08

Nazwa stanowiska: operator-programista elektrodrążarek

Państwo: Polska

Województwo: mazowieckie

Powiat: warszawski zachodni

Miejscowość: Ożarów Mazowiecki

APLIKUJ

Podobne oferty pracy

Magazynier -

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: przyjęcie i wydanie towaru oraz weryfikację zgodności towaru przyjmowanego i wydawanego, kompletowanie i pakowanie zamówień magazynowych, zabezpieczenie towaru na czas transportu, dostarczanie zaopatrzenia na terenie Krakowa, etykietowanie przesyłek, utrzymanie czystości i porządku na terenie magazynu, przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji
Centrum Druku Sp. j. - 2016-09-01 - Zielonki (mazowieckie)

szlifierz narzędziowy -

samodzielny szlifierz narzędziowy obsługujący szlifierki do płaszczyz, wałków i otworów oraz wykonujacy proste operacje na innych obrabiarkach narzędziowych jak wiertarki, frezarki, tokarki. Praca w niewielkim zespole w narzędziowni przy wykonywaniu elementów oprzyrządowania (formy, tłoczniki) oraz krótkoseryjnej produkcji precyzyjnej.
Start Dobrowolski Sp. j. - 2016-09-17 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

fakturzystka -

Praca w dziale sprzedaży przy obsłudze klienta Praca w programie gospodarki magazynowej WF-MAG. Jednozmianowy system pracy od poniedziałku do piątku. Obsługa zamówień i przygotowywanie dokumentów sprzedaży. Obsługa reklamacji.
EM & EM Sp. j. - 2016-10-29 - Izabelin (mazowieckie)

KIEROWNIK BUDOWY -

Zatrudnimy Kierownika Budowy przy budowach hal stalowych i obiektów przemysłowych z uprawnieniami. Opis stanowiska pracy - nadzór, koordynowanie, organizacja prac na budowie, - ustalanie warunków realizacji i zakresu umów z podwykonawcami i dostawcami materiałów - przygotowywanie dokumentacji powykonawczej etc
Halbud Sp. j. - 2016-09-07 - Łomianki (mazowieckie)

Wybierz powiat

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed

Wybierz kraj