Praca Junior Securities Operations Specialist with German Warszawa BNP PARIBAS SECURITIES SERVICES SPÓŁKA KOMANDYTOWO AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE

Opis oferty pracy:
Your daily basis duties will include: Timely and accurate processing of the Transfer Agent orders Clearing and settlement of Mutual Funds Checking if incoming instructions are correct and complete Monitoring of pending trades Recognising risks, which can endanger the settlement in time Clarifying of discrepancies Ensuring that transactions comply with both external and internal policies Meeting relevant deadlines and other performances standards Keeping evidences in order to justify the actions taken Highlighting incidents and all control breakdowns to department management You are our new team member if you have: University degree in Finance, Economics or similar is necessary Advanced English speaking and writing Advanced German speaking and writing Good Ms Office skills Knowledge of Investment Fund Industry and Securities Market will be an asset Client focus Self-motivation, willingness to learn Excellent communication skills & ability to work effectively as a team player Stress resistance and ability to work under tight deadlines We can offer you: A full time job in a swiftly changing environment with stable employment conditions Opportunities of individual growth in multinational company Excellent work location and atmosphere in working place Comprehensive social benefit package as well as training and development

Pracodawca:
BNP PARIBAS SECURITIES SERVICES SPÓŁKA KOMANDYTOWO AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE

Data publikacji ogłoszenia: 2016-09-07

Nazwa stanowiska:
Junior Securities Operations Specialist with German

Państwo: Polska

Województwo: mazowieckie

Powiat: m.st. Warszawa

Miejscowość: Warszawa

Podobne oferty pracy

Ekspert ds Światłowodu -

Jesteś nastawiony na korzystną formę zatrudnienia – podpisanie umowy o pracę atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze 2500 PLN oraz premie dodatkowe godziny pracy oraz zakres działań ustalany wraz z managerem pracę z wykorzystaniem nowoczesnych, mobilnych systemów IT certyfikacje, szkolenia i rozwój zawodowy u lidera rynku telekomunikacyjnego , Orange Retail to zespół ekspertów działających w branży t
Orange - 2016-10-05 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA K/M - od 2 100 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH-STAŻ 50+ - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Warszawa (mazowieckie)

Software Engineer C/C++ with Matlab -

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT. W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy software’owej będącej jednym z leaderów w swoim sektorze, poszukujemy osoby na stanowisko: Software Engineer C/C++ with Matlab Miejsce pracy: Warszawa Region: mazowieckie Num
Moorgate - 2016-11-10 - Warszawa (mazowieckie)

Ajent/ Business Partner -

w: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Kaliszu, Częstochowie, Łodzi i Trójmieście Czego oczekujemy od Ciebie? Pasji, energii, zaangażowania i motywacji do pracy Nastawienia na sukces i efektywną współpracę Profesjonalizmu w podejściu do obsługi Gości Doświadczenia w pracy w gastronomii Własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia Czym będziesz się zajmował? Zarząd
SO! COFFEE - 2016-09-03 - Warszawa (mazowieckie)

WOŹNY - od 1 418 PLN

j.w
Zespół Szkół Im. Konarskiego - 2016-02-22 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - od 12 PLN

kierowca będzie odpowiedzialny za komfortowe i bezpieczne przejazdy oraz za nienaganny wygląd samochodu
WOGEL - 2016-06-08 - Warszawa (mazowieckie)

Praktykant w zespole Risk Advisory - IT Governance & Security -

Praktykant w zespole Risk Advisory - IT Governance & Security Workplace Warszawa Interesują Cię poniższe zagadnienia? Procesy zarządzania IT Audyt IT IT w procesach fuzji i przejęć Zgodność rozwiązań IT z przepisami prawa i standardami Systemy kontroli wewnętrznej Bezpieczeństwo systemów Zarządzanie ciągłością działania Zarządzanie dostępem i tożsamością w systemach IT Chcesz poznać i
Deloitte - 2016-08-31 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK LAKIERNIKA - od 2 220 PLN

zaczyszczanie powierzchni po malowaniu, drobne zaprawki lakiernicze, maskowanie detali przed procesami galwanicznymi
EADS PZL "Warszawa - Okęcie" S. A. - 2016-08-26 - Warszawa (mazowieckie)

Controlling Specialist -

Controlling Specialist Warszawa NR REF.: 1078335 For our Client, top-tier company from sales / distribution and FMCG sector, we are currently looking for people on the position of Controlling Specialist. As a part of Controlling department, you will be strongly focused on business support, mostly sales (price analyses, deviations analyses, margin analyses, product analyses, client portfolio analyses, profitabilit
Hays Accountancy Finance - 2016-08-26 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 12 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Warszawa (mazowieckie)

HANDLOWIEC K/M - od 1 000 PLN

jw.
PORADY PRAWNE DARIUSZ KOSTYRA - 2015-11-30 - Warszawa (mazowieckie)

Junior Area Manager Job -

Job Number: 2659245 Business: GE Healthcare Business Segment: Healthcare Life Sciences About Us: GE Healthcare IT is uniquely positioned to deliver integrated care solutions—and we are investing $2 billion in software to create and enable technology that improves the way healthcare is delivered to patients globally. GE can fuse its 130 year track record of revolutionizing healthcare with tomorrow’s technology
GE - 2016-06-23 - Warszawa (mazowieckie)

Recepcjonistka (zastępstwo) -

Recepcjonistka (zastępstwo) Warszawa NR REF.: 1080232 Dla naszego klienta, znanej międzynarodowej firmy z branży spożywczej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Recepcjonista/ka (zastępstwo) Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za prawidłową obsługę recepcji firmy. Do zadań będzie należało przede wszystkim: dbanie o profesjonalny wizerunek firmy, obsługa centrali telefonicznej, przyjmowa
Hays Office - 2016-10-05 - Warszawa (mazowieckie)

Night Auditor / Nocny Audytor -

Night Auditor / Nocny Audytor A Night Auditor with Hilton Hotels & Resorts maintains the professional financial standards of the hotel by managing end-of-day reports, ensuring accuracy, and reporting anomalies. What will I be doing? As Night Auditor, you will maintain the professional financial standards of the hotel by managing end-of-day reports, ensuring accuracy, and reporting anomalies. A Night Auditor m
Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre - 2016-11-11 - Warszawa (mazowieckie)

Pracownik Działu Sprzedaży (k/m) -

Platinum Residence Sp. z o.o. kompleksowo zarządza najmem w pełni wyposażonych apartamentów w trzech obiektach na terenie Warszawy: Platinum Residence, Platinum Apartments oraz w budynku Oxygen. Platinum Residence Sp. z o. o. ulega stałej ekspansji w zakresie liczebności apartamentów jak i zespołu, dlatego aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik Działu Sprzedaży (k/m) Opis stanowiska
Platinum Residence - 2016-04-27 - Warszawa (mazowieckie)

PRAKTYKANT W WYDZ. POLITYCZNO-EKONOMICZNYM W AMBASADZIE W BUKARESZCIE - nieodpłatny

1) Tłumaczenia2) Sporządzanie przeglądów prasy oraz notatek3) Udział w realizacji bieżących zadań Wydziału
MINISTERSTWO SPRAW ZAGRANICZNYCH - 2015-11-04 - Warszawa (mazowieckie)

MANIKIURZYSTKA K/M - od 12 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 900 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUN FINANSOWY -

Zadania: pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów w zakresie świadczonych usług dokonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych aktywna sprzedaż produktów finansowych udział w akcjach marketingowych sporządzanie dokumentacji w zakresie świadczonych usług kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy Wymagania: wykształcenie średnie doświadczenie w obsłudze klienta, mile widziane w branży fina
Stefczyk Finanse - 2016-11-16 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed