Praca Doradca klienta w markecie budowlanym (różne działy) K/M Warszawa Urząd Pracy m.st. Warszawy

APLIKUJ
Opis oferty pracy:
Wymagania: wykształcenie min. średnie; podstawowa wiedza w zakresie artykułów elektrycznych, budowlanych, sanitarnych lub farby/narzędzia; umiejętność obsługi komputera; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; komunikatywność, zaangażowanie, chęć do pracy; sprawność fizyczna; dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym. Obowiązki: praca na jednym z działów: elektryczny, budowlany, sanitarny lub farby/narzędzia; doradzanie klientom w zakresie asortymentu elektrycznego, budowlanego, sanitarnego lub farby/narzędzia; wspomaganie działu w bieżących pracach (np. układanie towaru, dbanie o ekspozycję towaru). Pracodawca oferuje: pracę na stałe w godz. 6-14; 12-20 i wolne niedziele; programy motywacyjne; system premiowy szkolenia; wysokie standardy BHP; przyjazną atmosferę w miejscu pracy; wynagrodzenie zawsze na czas; różne lokalizacje na terenie Warszawy. Miejsce pracy: Warszawa-Targówek/Ochota/Ursynów. Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane wymagania proszone są o przesłanie CV na adres mailowy z podaniem nr ref. WAW/PLAT/DOR/HAN.

Pracodawca: Urząd Pracy m.st. Warszawy

Data publikacji ogłoszenia: 2016-09-07

Nazwa stanowiska:
Doradca klienta w markecie budowlanym (różne działy) K/M

Państwo: Polska

Województwo: mazowieckie

Powiat: m.st. Warszawa

Miejscowość: Warszawa

APLIKUJ

Podobne oferty pracy

Kierowca samochodowy CE -

Wykształcenie: zawodowe, doświadczenie w kierowaniu ciągnikiem siodłowym z naczepą, uprawnienia: aktualne badania, kurs na przewóz rzeczy, świadectwo kwalifikacji, niekaralność, min. 2 lata doświadczenia zawodowego, obowiązki: praca dla DPD, stała linia Warszawa-Rawa Maz-Warszawa, kierowanie pojazdem od ok. godz. 18.30 do 4 rano. Praca od pon do sob, praca jednozmianowa.
Urząd Pracy m.st. Warszawy - 2016-10-13 - Warszawa (mazowieckie)

Kasjer/Sprzedawca -

Obowiązki: obsługa stanowiska kasowego wraz z terminalem do obsługi kart płatniczych Wymagania: aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych gotowość do podjęcia pracy od zaraz; ukończone 18 lat; Oferujemy: pracę w oparciu o umowę zlecenie (z ubezpieczeniem) atrakcyjna stawka godzinowa: 10,50 zł netto praca stała
Beetsma Sp. z o.o. Agencja Pracy - 2016-10-11 - Warszawa (mazowieckie)

Pracownik działu Ryby - Karp -

Zadania: sprzedaż karpia dbanie o porządek na stanowisku pracy, przestrzeganie przepisów BHP, Wymagania: ukończone 18 lat, dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej, książeczka do celów sanitarnych. Oferujemy: stawkę godzinową 12,67 brutto elastyczne grafiki, wypłaty w terminie, szkolenie stanowiskowe, możliwość nawiązania długotrwałej współpracy.
Beetsma Sp. z o.o. Agencja Pracy - 2016-11-08 - Warszawa (mazowieckie)

Pracownik do wykładania towarów -

Zakres obowiązków: wykładanie towaru dbanie o ekspozycję sklepu Wymagamy: aktualne badania sanepidowskie, dyspozycyjność Oferujemy: pracę w stabilnej firmie, umowę z pełnym ubezpieczeniem, stawka godzinowa 10.69 brutto.
BeetsmaSp. zo.o. Agencja Pracy - 2016-10-11 - Warszawa (mazowieckie)

Introligator, kaletnik m/k -

Wykształcenie: średnie, zawodowe, doświadczenie jako kaletnik, szwaczka, introligator, osoba operatywna do prostych prac introligatorskich, umiejętność szycia na maszynach krawieckich (stebnówkach), zakres obowiązków: zgodnie z oferowanym stanowiskiem. Praca w godz. 8-16. Kontakt telefoniczny: 501046670.
Urząd Pracy m.st. Warszawy - 2016-11-17 - Warszawa (mazowieckie)

Pracownik Administracyjno-Księgowy k/m (j ang) -

Wykształcenie: średnie, kierunek: ekonomia, doświadczeniew w wystawianiu faktur, komunikatywna znajomość języka angielskiego, praca jednozmianowa,w godz. 9-17, zgłoszenia należy kierować na adres e-mail.
Urząd Pracy m.st. Warszawy - 2016-10-19 - Warszawa (mazowieckie)

Doradca Handlowy Dział Sanitarny k/m -

Wykształcenie: średnie, uprawnienia na wózki widłowe, elektryczne, doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta, znajomość branży sanitarnej/grzewczej/instalacyjnej, obowiązki: obsługa klienta, doradztwo w zakresie doboru produktów i opracowywaniu ofert sprzedaży, realizacja założonych celów sprzedażowych, dbanie o ekspozycję towaru, praca dwuzmianowa w godz. 6-14, 12-20 (pon-pt) oraz sobota: 7-15.
Urząd Pracy m.st. Warszawy - 2016-11-17 - Warszawa (mazowieckie)

Opiekun osób starszych m/k -

Wykształcenie: min. Podstawowe, mile widziane kursy kierunkowe opiekuńcze, wysokie poczucie odpowiedzialności, empatia i cierpliwość, doświadczenie w pracy z osobami starszymi, zakres obowiązków: opieka nad osobami starszymi. Praca od godz. 7.00. CV na adres e-mail, kontakt telefoniczny: 519331265. Mozliwośćsfinansowania lub dofinansowania kosztów podróży.
Urząd Pracy m.st. Warszawy - 2016-11-19 - Warszawa (mazowieckie)

Kelner/ka do baru sushi -

Wykształcenie: średnie, zakres obowiązków: obsługa klienta: przyjmowanie zamówień od klientów, podanie posiłków do stolików, przyjmowanie płatności, dbanie o porządek na sali, zbieranie brudnych naczyń ze stolików, obsługa kasy fiskalnej. Praca w godzinach: 9-17/10-18, możliwość wyżywienia. Kontakt osobisty: Al. Jerozolimskie 134, CV na adres e-mail, kontakt telefoniczny: 502020180.
Urząd Pracy m.st. Warszawy - 2016-08-23 - Warszawa (mazowieckie)

Elektryk -

Wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie elektryczne; doświadczenie zawodowe. Zakres obowiązków: wykonywanie prac związanych z elektryką. Praca w godzinach 08:00-16:00. Zgłoszenia mailowe.
Urząd Pracy m.st. Warszawy - 2016-09-08 - Warszawa (mazowieckie)

Drwal / pilarz -

Uprawnienia: obsługi pilarki, pół roku na stanowisku drwal/pilarz, ogólny zakres obowiązków: praca przy pozyskaniu drewna. Praca w godzinach: 8-16. Kontakt telefoniczny: 513660617.
Urząd Pracy m.st. Warszawy - 2016-09-20 - Podkowa Leśna (mazowieckie)

Pielęgniarka -

Wymagania: Wykształcenie wyższe, kierunek pielęgniarstwo. Doświadczenie zawodowe 3 lata. Obowiązki: czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci w czasie ich pobytu w przedszkolu; prowadzenie apteczki, udzielanie pierwszej pomocy na terenie przedszkola, doradztwo dyrektorowi i nauczycielom w sprawie warunków bezpieczeństwa dzieci. Do wynagrodzenia zasadniczego doliczane jest 20% premii i dodatek stażowy. Praca w
Urząd Pracy m.st. Warszawy - 2016-08-27 - Warszawa (mazowieckie)

Pomoc kuchenna -

Wymagania: wykształcenie zasadnicze lub średnie, kierunek technik żywienia lub kursy kucharskie. Doświadczenie zawodowe: nie jest wymagane. Umiejętności: gotowania i pieczenia. Obowiązki: wykonywanie wszystkich czynności związanych z przygotowywaniem posiłków dla dzieci, obieranie jarzyn, owoców, utrzymywanie w czystości pomieszczeń kuchni, sprzętu, urządzeń, magazynów żywnościowych, mycie i w
Urząd Pracy m.st. Warszawy - 2016-10-01 - Warszawa (mazowieckie)

pracownik księgowości m/k -

Wykształcenie: średnie, 2 lata doświadczenia w księgowości, zakres obowiązków: prowadzenie księgowości powierzonych firm, książka przychodów i rozchodów, prowadzenie spraw kadrowo-płacowych. Praca w godz. 8-16. CV na adres e-mail.
Urząd Pracy m.st. Warszawy - 2016-10-19 - Warszawa (mazowieckie)

Specjalista do spraw obsługi klienta (jangielski) k/m -

wykształcenie: min. średnie, umiejętności: dobra organizacja pracy, komunikatywność, doświadczenie zawodowe: w sprzedaży i obsłudze klienta, znajomość języków: angielski - w mowie: B2, w piśmie: B1. Zakres obowiązków: telefoniczna i mailowa obsługa klienta. Wymagania: znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, doświadczenie w pracy z klientem, łatwość w nawiązywaniu kontaktó
Urząd Pracy m.st. Warszawy - 2016-08-11 - Warszawa (mazowieckie)

Pracownik fizyczny m/k -

Wymagania: wykształcenie i doświadczenie nie jest wymagane. Umiejętności obsługa maszyn. Obowiązki: codzienne mycie parterów oraz minusów, 3 razy w tygodniu mycie holi, 2 razy w tyg. mycie schodów, codzienna pielęgnacja wind, 2 x m-c mycie luster, 1 x w tyg. wycieranie barierek, kurzu, mycie drzwi wejściowych codzienne, 2 w roku mycie okien. Praca w godzinach 6-14. Kontakt z pracodawcą telefoniczny 60
Urząd Pracy m.st. Warszawy - 2016-09-08 - Warszawa (mazowieckie)

Konserwator-monter instalacji SAP, SAW, SUG -

Wykształcenie: zawodowe, średnie elektryczne, elektroniczne, zakres obowiązków: konserwacja instalacji zabezpieczenia technicznego, montaż i konserwacja instalacji sygnalizacji pożaru, DSO, włamania, stałych urządzeń gaśniczych oraz systemu telewizji dozorowej. Praca w godz. 7.15-15.15. CV na adres e-mail, kontakt telefoniczny: 728999920.
Urząd Pracy m.st. Warszawy - 2016-10-07 - Warszawa (mazowieckie)

Architekt -

Architekt Warszawa NR REF.: 1080384 Aktualnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko Architekta, osoby która dołączy do zespołu projektantów w renomowanym polskim biurze architektonicznym. Kandydat/ka która otrzyma tę pracę, będzie brać udział w procesie projektowym obiektów kubaturowych (biurowych, handlowych lub mieszkaniowych). Zatrudniona osoba uczestniczyć będzie w projekcie n
HAYS Construction & Property - 2016-10-08 - Warszawa (mazowieckie)

Tynkarz -

Wykształcenie: zawodowe, kierunek/specjalność: budowlanka, min. 3 lata doświadczenia, zakres obowiązków: przygotowanie ścian pod tynki oraz tynkowanie. Praca w godzinach: 8-16, 7-15. Kontakt telefoniczny: 227731408, CV na adres e-mail.
Urząd Pracy m.st. Warszawy - 2016-10-06 - Warszawa (mazowieckie)

Serwisant - montażysta -

Wymagania: wykształcenie nie jest wymagane. Uprawnienia prawo jazdy kat. B. (samochód firmowy) Doświadczenie zawodowe mile widziane. Obowiązki: montaż bram. Praca w godzinach 8-16. Kontakt z pracodawcą CV na e-mail, telefoniczny 226322283. Miejsce pracy: Warszawa i okolice.
Urząd Pracy m.st. Warszawy - 2016-10-01 - Warszawa (mazowieckie)

Sprzedawca m/k -

Wykształcenie: średnie, doświadczenie zawodowe w handlu, zakres obowiązków: sprzedaż telefonów komórkowych, sprzedaż akcesoria do telefonów, przyjmowanie telefonów do serwisu, prowadzenie magazynu, dbanie o estetyczny wygląd stoiska. Praca w godzinach: 10-18. Kontakt osobisty: Plac Czerwca 1976 Roku 6 CH Factory Ursus, CV na adres e-mail: mobile e-mail, kontakt telefoniczny: 601737925.
Urząd Pracy m.st. Warszawy - 2016-08-18 - Warszawa (mazowieckie)

Asystent sprzedaży internetowej -

Opis stanowiska kompletowanie zamówień internetowych w markecie ogólnospożywczym Wymagania: aktualna książeczka sanepid wysoka kultura osobista chęć podjęcia pracy od zaraz Oferujemy: atrakcyjną stawkę godzinową stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną możliwość długotrwałej współpracy
Beetsma Sp. z o.o. Agencja Pracy - 2016-09-13 - Warszawa (mazowieckie)

Senior Electrical Engineer K/M ( j angielski) -

Wykształcenie wyższe w specjalności elektrotechnicznej; bardzo dobra znajomość programu AutoCAD oraz Revit; umiejętność projektowania zgodnie z technologią BIM; uprawnienia do projektowania w zakresie instalacji elektrycznych bez ograniczeń; 3 lata doświadczenia na stanowisku; dobra znajomość języka angielskiego. Zakres obowiązków: przeprowadzanie wizji lokalnej i inwentaryzacji; prowadzenie proce
Urząd Pracy m.st. Warszawy - 2016-11-17 - Warszawa (mazowieckie)

Pracownik obsługi klienta m/k -

Wykształcenie: min. średnie,kierunek: gastronomiczne, umiejętności: zaangażowanie, sumienność, komunikatywność, mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziana znajomość języka angielskiego, zakres obowiązków: bezpośrednia obsługa klienta, obsługa bardzo prostej kasy fiskalnej, przyjmowanie zamówień telefonicznych oraz na portalu pyszne.pl, pomoc w przygotowaniu zamówień oraz dbałość
Urząd Pracy m.st. Warszawy - 2016-09-13 - Warszawa (mazowieckie)

Kierowca-magazynier -

Wykształcenie zasadnicze zawodowe; prawo jazdy kat. B; doświadczenie w pracy w charakterze kierowcy. Zakres obowiązków: praca w magazynie; rozwożenie towaru do sklepów na terenie War-szawy i okolic. Praca w godzinach 08:00-16:00. Zgłoszenia osobiste: ul. Matuszewska 14 (budynek B) wejście D.
Urząd Pracy m.st. Warszawy - 2016-11-18 - Warszawa (mazowieckie)

Magazynier -

wymagania: uprawnienia: wózki widłowe ,dwa lata doświadczenia na stanowisku magazyniera, Obowiązki: przyjmowanie, przechowywanie i wydawanie towarów, kontrola jakości i ilości przyjmowanego towaru, rozmieszczanie towarów w magazynie kontrola stanów magazynowych, sprawdzanie zgodności dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, dbanie o czystość w miejscu pracy, uczestniczenie w okresowych inwentaryzac
Urząd Pracy m.st. Warszawy - 2016-11-17 - Warszawa (mazowieckie)

Senior - Dział Doradztwa Transakcyjnego - Zespół Capital Transformation -

EY jest jedną z wiodących, międzynarodowych firm świadczących profesjonalne usługi doradcze. Jesteśmy największą firmą doradczą na polskim rynku. Świadczymy usługi w zakresie: audytu, doradztwa biznesowego, w tym badania bezpieczeństwa systemów informatycznych, doradztwa podatkowego, transakcyjnego, doradztwa w zakresie ulg i dotacji inwestycyjnych. Dział Doradztwa Transakcyjnego Uczestniczymy w t
EY - 2016-10-10 - Warszawa (mazowieckie)

Pracownik działu lad z wędlinami -

Obowiązki: Krojenie i pakowanie wędlin zgodnie z życzeniem Klienta Wymagania: Aktualna książeczka Sanepid Ukończone 18 lat Zaangażowanie w powierzone obowiązki i uczciwość Oferujemy: Możliwość rozwoju w strukturach firmy Miłą atmosferę w miejscu pracy Zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej
BeetsmaSp. zo.o. Agencja Pracy - 2016-10-28 - Warszawa (mazowieckie)

Inżynier automatyk k/m -

Wykształcenie: wyższe, techniczne, kierunek: elektrotechnika, uprawnienia SEP, znajomość branży, min. dwa lata doświadczenia zawodowego, obowiązki: projektowanie układów sterowania i programowanie sterowników PLC, praca jednozmianowa w godz. 8-15, zgłoszenia należy kierować na adres e-mail, tel: 225140512, osobiście: ul. Wał Miedzeszyński 172.
Urząd Pracy m.st. Warszawy - 2016-11-17 - Warszawa (mazowieckie)

Woźna/y -

Wykształcenie: podstawowe, dobra organizacja pracy, wymagane doświadczenie zawodowe, obowiązki: sprzatanie sal lekcyjnych, korytarzy, gabinetów, toalet, dyżury na przerwach, pilnowanie porządku, praca dwuzmianowa w godz. 7.30-21.00. Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail, tel: 22 617 7232, osobiście: Aleja Stanów Zjednoczonych 27, Warszawa.
Urząd Pracy m.st. Warszawy - 2016-11-22 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz powiat

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed

Wybierz kraj