Praca Kierownik Działu Kontroli Jakości Kartuzy WIBO Sp. z o.o. Sp. k

Opis oferty pracy:
nadzór i kontrola nad dokumentacją z zakresu zarządzania jakością koordynacja działań eliminujących zagrożenia jakościowe w firmie kontrola jakości materiałów surowych oraz produktów gotowych rozpatrywanie reklamacji klientów i reklamacji wewnętrznych zarządzanie i rozwój istniejącego zespołu wykształcenie wyższe doświadczenie zawodowe min 2 lata na w/wym. stanowisku w firmie produkcyjnej znajomość procedur produkcyjnych GMP dobra znajomość narzędzi jakościowych oraz metod rozwiązywania problemów wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie na podstawie umowy o pracę motywujący pakiet wynagrodzeń szansę rozwoju osobistego i szkoleń związanych ze stanowiskiem pracy pracę w atmosferze współpracy

Pracodawca: WIBO Sp. z o.o. Sp. k

Data publikacji ogłoszenia: 2016-09-02

Nazwa stanowiska: Kierownik Działu Kontroli Jakości

Państwo: Polska

Województwo: pomorskie

Powiat: kartuski

Miejscowość: Kartuzy

Podobne oferty pracy

Pracownik produkcji - ŻUKOWO -

OBOWIĄZKI: Poszukujemy osób na 2 różne stanowiska pracy. Poniżej przedstawiono podstawowe obowiązki: pranie i załadunek mat, przyjmowanie dostaw produktów oraz kontrola kompletności przesyłek, sprawdzanie jakości produktów korygowanych (naprawionych wyrobów, ponownie czyszczonych, niedopranych mat), dbanie o odpowiednie i bezpieczne przechowywanie produktów (m.in. ochrona przed kradzieżą), dbanie
Progres Sp. z o.o. Sp. k. - 2016-08-26 - Żukowo (pomorskie)

Pracownik produkcji - Żukowo -

Witam, poszukuję pracowników produkcji materiałów organicznych w Żukowie. Oferujemy: - Umowę cywilnoprawną - System premiowy - pracę w pełnym wymiarze godzin - pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej
Progres Sp. z o.o. Sp. k. - 2016-09-22 - Żukowo (pomorskie)

Specjalista ds handlowych -

obsługa klienta realizacja zamówień aktywne pozyskiwanie nowych Klientów nawiązywanie długotrwałych relacji z obecnymi Klientami budowanie sieci kontaktów inne zlecone czynności wykształcenie wyższe doświadczenie zawodowe min 2 letnie na w/wym stanowisku znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego (drugi język będzie dodatkowym atutem) umiejętność analizy potrzeb biznesowych klientów umiej
WIBO Sp. z o.o. Sp. k - 2016-09-09 - Kartuzy (pomorskie)

Dyrektor Produkcji -

Zarządzanie procesami produkcyjnymi Spółki Nadzór nad zasobami technicznymi zakładu Kontrola płynności bieżącej działalności produkcyjnej zakładu Zapewnianie zgodności procesów produkcyjnych z wymaganiami BHP, jakościowymi oraz procedurami wewnętrznymi Inicjowanie wdrażania projektów ciągłego doskonalenia Kontrola i optymalizacja kosztów produkcji Planowanie i budżetowanie Rozwiązywanie pro
WIBO Sp. z o.o. Sp. k - 2016-11-10 - Kartuzy (pomorskie)

Księgowa / Księgowy -

księgowanie zakupów importowych i krajowych kompletowanie dokumentów: RW- ubytki, RW – zużycie, PW – nadwyżki na magazynie, DD – dowody dostaw sporządzanie miesięcznych zestawień z w/w dokumentów sporządzanie raportów kasowych i prowadzenie kasy PLN wykształcenie co najmniej średnie 2 lata doświadczenia zawodowego w dziele finansowo-księgowym znajomości zasad rachunkowości, przepisów podat
WIBO Sp. z o.o. Sp. k - 2016-09-17 - Kartuzy (pomorskie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed