Praca Projektant konstrukcji aluminiowo - szklanych Toruń MBB KONSTRUKCJE ALUMINIOWO SZKLANE

Opis oferty pracy:
sporządzanie projektów oraz nadzór nad ich realizacją sporządzanie wycen dla klienta wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo) znajomość oprogramowania CAD zdolność dobrej organizacji własnej pracy, zaangażowanie w postawione zadania oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji umiejętność pracy w grupie dodatkowym atutem będzie biegła znajomość języka angielskiego pracę w doświadczonym zespole konstruktorów cykl szkoleń w Polsce i za granicą możliwość awansu i rozwoju zawodowego w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań projektowych stabilne zatrudnienie - umowę o pracę

Pracodawca: MBB KONSTRUKCJE ALUMINIOWO SZKLANE

Data publikacji ogłoszenia: 2016-08-31

Nazwa stanowiska: Projektant konstrukcji aluminiowo - szklanych

Państwo: Polska

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: m. Toruń

Miejscowość: Toruń

Podobne oferty pracy

POWER ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

przygotowywanie ścian do wykonywania gładzi gipsowych, kładzenie gładzi i malowanie, układanie glazury na podłogach garażu i pomieszczeń technicznych, wykonywanie robót betonowych i murarskich przy wznoszeniu budynków jednorodzinnych
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ I NIEPEŁNOSPRAWNEJ - od 8 PLN

opieka nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi, : pielęgnacja, przygotowywanie posiłków, sprzątanie, wyjście po zakupy, do lekarza, apteki- w zależności od potrzeb
AGENCJA USŁUG PIELĘGNACYJNYCH I GOSPODARCZYCH Bartosik Renata - 2016-09-21 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Księgowa/kadrowa -

Opis stanowiska: samodzielne prowadzenie pełnej księgowości sporządzanie deklaracji VAT, PIT ,CIT sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów i analiz wystawianie faktur sprzedażowych księgowanie dokumentów kosztowych, przychodowych prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej sporządzanie listy płac wypełnianie deklaracji rozliczeniowych do ZUS/GUS. Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe, upra
FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG spółka komandytowa Oddział w Polsce - 2016-11-08 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
ARRIVA BUS Transport Polska Sp. zo.o. - 2016-07-20 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 12 PLN

Pomoc przy produkcji, praca przy maszynach produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA- KASJER - 997,4 PLN

(dla osób do 30rż) sprzedaz w sklepie spożywczym, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PORTIER - od 1 850 PLN

praca na portierni na terenie Torunia
MAKROPOL TP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-02-25 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

wykonywanie zabiegów pielegnacyjnych na twarz, zdobienie i pielęgnacja paznokci
SALON FRYZJERSKO- KOSMETYCZNY LAURA Alina Ligaj - 2016-06-20 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

MANIKIURZYSTKA - do 1 850 PLN

wykonywanie manicure podstawowy, hybrydowy, nakładanie żeli, przedłużanie paznokci metodą żelową, hard.
FABRYKA PIĘKNA KAMIL MUZALEWSKI - 2016-08-25 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - 1 000 - 1 300 PLN

prace porządkowe na terenie sklepu ul. Szosa Lubicka
FHU MTA ARKADIUSZ RUTKOWSKI - 2016-07-28 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PAKOWACZ SŁODYCZY - od 11 PLN

pakowanie słodyczy w kartony i datowanie tychże produktów
kontakt przez OHP - 2016-05-05 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - do 12 PLN

Praca na budowie - stan surowy (murowanie, zbrojenia - pomoc murarska)
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ZAKUPU TOWARU - 3 000 - 3 300 PLN

zakup towaru, prowadzenie rozmów również w języku angielskim
HURTOWNIA FARMACEUTYCZNA - FARMED - 2015-12-18 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

aktywna sprzedaż środków czystości i maszyn czyszczących, pozyskiwanie nowych klientów, realizacja wyznaczonego celu sprzedaży
CLEAN WAY Duszyński Mariusz - 2016-09-09 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH - 2 300 - 2 600 PLN

obsługa maszyn produkcyjnych
FRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃ Sp. z o.o. - 2016-06-29 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

RADCA PRAWNY - 2 000 - 6 000 PLN

obsługa prawna Grupy Kapitałowej Metron, przygotowywanie opinii prawnej, umów, pism procesowych w postępowaniach sądowych, doradztwo i posrednictwo prawne, sporządzanie pozwów, pism procesowych, apelacji, skarg kasacyjnych
Capital Investment Systemy Opomiarowania Sp. z o.o. - 2016-05-05 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KOSMETYCZKA - od 11,56 PLN

wykonywanie usług kosmetycznych
Izabella Sikorska IzaBella Studio Urody - 2016-05-17 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Konsultant - Infolinia Przychodząca -

Oferta: stabilną formę zatrudnienia (umowa o pracę) system czasu pracy równoważny stawkę godzinową 13 zł brutto 3/4 etatu z możliwością dopełnienia pakiet szkoleń produktowych oraz w zakresie technik rozmowy z klientem pracę w systemie zmianowym pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku zdobycie dużego doświadczenia w zakresie obsługi klienta możliwość awansu i rozwoju przyjazną atmosfe
Work Service - 2016-09-07 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 1 850 PLN

praca na produkcji rolet, wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacją, montaż elementów, kompletacja części, praca za pomocą elektronarzędzi - cięcie i klejenie elementów
FLAME EMPLOYMENT POLSKA SP. Z O.O. - 2016-09-14 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK MIESZALNI FARB - od 12 PLN

Przygotowywanie kolorów specjalnych z bazy kolorów, zagospodarowanie farb poprodukcyjnych, wydawanie farb na produkcję, wykonywanie przedruków barwnych, archiwizacja próbek, optymalizacja stanów magazynowych farb, zamawianie farb
Firma Handlowo-Produkcyjna PAK sp z o.o. - 2016-08-19 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

MONTER DOCIEPLEŃ - od 12 PLN

docieplanie budynkówwynagrodzenie 12 zł netto/h
Zakład Remontowo-Budowlany - NOWBUD Nowakowski Czesław - 2016-07-29 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PAKOWACZKA - 997,4 PLN

dla osób powyżej 50 r.ż. nauka składania opakowań - pakowanie plasteliny w opakowania, pakowanie farb plakatowych w opakowania jednorazowe ...

ASYSTENT ZARZĄDU - od 2 000 PLN

obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, przygotowywanie pism, sporządzanie poleceń, zarzadzeń zarzadu, prowadzenie kalendarza spotkań zarządu, asystowanie i pomoc we wszystkich działaniach zarządu, organizacja i obsługa posiedzeń zarządu
Capital Investment Systemy Opomiarowania Sp. z o.o. - 2016-10-03 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KASJER HANDLOWY - od 2 150 PLN

obsługa kasy fiskalnej w marketach w Toruniu
Stowarzyszenie "Niepełnosprawni dla Środowiska Ekon" - 2016-02-10 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

AGENCJA USŁUG PIELĘGNACYJNYCH I GOSPODARCZYCH Bartosik Renata - 2016-07-08 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

AP Team Leader with German -

AP Team Leader with German Toruń NR REF.: 1078701 Your new company On behalf of our Client, a global company established in Toruń, we are currently seeking people interested in the position of AP Team Leader. Your new role While working as an AP Team Leader you will be responsible for the whole AP process, including planning, organizing and controlling the quality of standards and service provided to the Client
Hays Accountancy Finance - 2016-08-25 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

POWER PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO- BIUROWY - 997,4 PLN

prace administracyjno- biurowe, przygotowywanie dokumentacji przetargowej, , pozyskiwanie zleceń
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

obsługa telefoniczna klientów, sprzedaż artykułów medycznych do gabinetów lekarskich i przychodni, pozyskiwanie kontarhentów
Uromed Poland s.c. Maciejewski Gerard Skuza Sławomir - 2016-05-17 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed