Praca Doradca Klienta Detalicznego Gorzów Wielkopolski Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

Opis oferty pracy:
Wyzwania, które na Ciebie czekają: analiza potrzeb klientów i sprzedaż produktów oraz usług skierowanych do klienta indywidualnego wykonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych oraz realizacja dyspozycji składanych przez klientów realizacja indywidualnych planów sprzedaży obsługa Klienta zgodnie z obowiązującymi standardami kreowanie pozytywnego wizerunku Banku Oczekujemy od Ciebie: podstawowej wiedzy z zakresu produktów i usług bankowych doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta - mile widziane umiejętności pracy pod presją czasu umiejętności komunikacyjnych i predyspozycji sprzedażowych inicjatywy w pozyskiwaniu nowych klientów dobrej organizacji czasu pracy kurs kasowo-walutowy będzie dodatkowym atutem Oferujemy: dobre warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją wsparcie w rozwoju możliwość pracy przy projektach ważnych dla lokalnych społeczności opiekę medyczną oraz pakiet sportowo – rekreacyjny

Pracodawca: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

Data publikacji ogłoszenia: 2016-08-27

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta Detalicznego

Państwo: Polska

Województwo: lubuskie

Powiat: m. Gorzów Wielkopolski

Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

Podobne oferty pracy

Doradca Klienta Biznesowego -

Ważne rzeczy, którymi będziesz się zajmować to: kompleksowa obsługa klientów biznesowych do 10 mln przychodów rocznie aktywne pozyskiwanie nowych klientów realizacja indywidualnych planów sprzedażowych analiza potrzeb i rozszerzanie zakresu współpracy oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami profesjonalna obsługa klientów zgodnie z obowiązującymi standardami kreowanie pozytywnego wizeru
Bank BGŻ BNP Paribas S.A. - 2016-08-27 - Słubice (lubuskie)

STAŻ/PO WER/ - SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI - 997,4 PLN

poznanie całego procesu rekrutacji pracowników
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

Doradca Klienta Detalicznego -

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za: Zapewnienie najwyższej jakości obsługi i doradztwa dla Klientów Budowanie długotrwałych relacji z klientami m.in. poprzez aktywne dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb klienta Indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta Wspieranie Klientów w korzystaniu z nowoczesnych narzędzi bankowości tj. ING BankOnLine, ING Mobile, b
ING Bank Śląski S.A. - 2016-08-30 - Poznań (wielkopolskie)

FRYZJER/KA - od 1 850 PLN

strzyżenie damsko-męskie
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Jolanta Jezierska - 2016-03-21 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY-UMPI/15/0051/W58 UTRZYMANIE STAN. - od 1 850 PLN

montaż zew.elementów reklamowych, instalacja oświetlenia
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za: Zapewnienie najwyższej jakości obsługi i doradztwa dla Klientów Budowanie długotrwałych relacji z klientami m.in. poprzez aktywne dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb klienta Indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta Wspieranie Klientów w korzystaniu z nowoczesnych narzędzi bankowości Realizację indywidualnych i zesp
ING Bank Śląski S.A. - 2016-10-21 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

Mobilny doradca ds klientów biznesowych w pionie Bankowości Detalicznej -

Oferta skierowana do Ciebie i Twoich znajomych Poszukujemy Doradców w Bielsku Białej, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Gorzowie Wielkopolskim, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Sopocie, Szczecinie, Toruniu, Rzeszowie, Warszawie, Wrocławiu, Zakopanem, Zielonej Górze, Żyrardowie. Jeśli chcesz rozwijać się w obsłudze firm oraz: oferować produkty finansowe (bankowe, leasingowe, ubezpieczen
mBank S.A. - 2016-11-07 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

ASYSTENT PRAWNY - od 2 000 PLN

pisanie projektów pism procesowych, kontakt z klientami kancelarii, prowadzenie sekretariatu kancelarii.
Kancelaria Radców Prawnych Leś-Hatys Domina spółka partnerska - 2016-05-11 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

POMOCNIK W DRUKARNI - od 1 850 PLN

konfekcjonowanie ręczne broszurpakowanie gotowych produktówodbiór wyrobów gotowych z maszynywizualna kontrola jakości wyrobów
RANDSTAD POLSKA SP Z O.O. - 2016-09-16 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

Kierowca do 3,5 t -

Do zadań pracownika będzie należeć: prowadzenie pojazdu o masie do 3,5 tony, wykonywanie czynności związanych z załadunkiem i rozładunkiem, prowadzenie dokumentacji pojazdu
Poczta Polska S.A. - 2016-10-01 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

Specjalista ds Obsługi Klienta w Contact Center -

WYZWANIA, KTÓRE BĘDZIESZ PODEJMOWAĆ: posprzedażowa obsługa klientów korzystających z usług bankowych, wsparcie techniczne klientów korzystających z bankowości internetowej, przedstawienie aktualnej oferty Banku sprzedaż produktów i usług bankowych przez telefon. OCZEKUJEMY OD CIEBIE: wykształcenia minimum średniego, zdolności komunikacyjnych i predyspozycji do prowadzenia rozmów przez telefon, d
Bank BGŻ BNP Paribas S.A. - 2016-09-07 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK DO SPRAW OSOBOWYCH I ROZLICZEŃ - od 2 000 PLN

1/ prowadzenie ok 60 akt osobowych , 2/ sporządzanie list płac, rozliczanie księgowe, naliczanie składek ZUS, praca na programie płatnik,3/ sporządzanie sprawozdań GUS, PFRON, 4/ pisanie faktur sprzedaży dla firm,
Biuro Rachunkowe Żytkowska Stanisława - 2016-11-29 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za: Zapewnienie najwyższej jakości obsługi i doradztwa dla Klientów Budowanie długofalowych relacji z Klientami m.in. poprzez aktywne dopasowywanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta Indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta Wspieranie Klientów w korzystaniu z nowoczesnych narzędzi bankowości tj. ING BankOnLine, ING Mobile,
ING Bank Śląski S.A. - 2016-11-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za: Zapewnienie najwyższej jakości obsługi i doradztwa dla Klientów Budowanie długotrwałych relacji z klientami m.in. poprzez aktywne dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta Indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta Wspieranie Klientów w korzystaniu z nowoczesnych narzędzi bankowości tj. ING BankOnLine, ING Mobile, b
ING Bank Śląski S.A. - 2016-09-19 - Bielsko-Biała (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

sprzątanie terenów zewnętrznych
Eco Marek Antczak - 2016-04-19 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

Specjalista ds Obsługi Klienta w Contact Center (umowa na zastępstwo) -

NAUCZYCIEL MATEMATYKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ - od 2 265 PLN

nauczanie matematyki w szkole podstawowej
Szkoła Podstawowa Nr 15 - 2016-08-31 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za: Zapewnienie najwyższej jakości obsługi i doradztwa dla Klientów Budowanie długotrwałych relacji z klientami m.in. poprzez aktywne dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb klienta Indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta Wspieranie Klientów w korzystaniu z nowoczesnych narzędzi bankowości tj. ING BankOnLine, ING Mobile, b
ING Bank Śląski S.A. - 2016-10-03 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

Technik ds Pomiarów -

Zakres obowiązków: - Wykonywanie pomiarów obrabiarek wraz z określaniem statusu dokładności geometrycznej; - Analiza danych systemu pomiarowego; - Opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki.
LeasingTeam Group rekrutacja stała - 2016-10-18 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

STAŻ/RPO+N/- SEKRETARKA - 997,4 PLN

obsługa sekretariatu w Wydziale Kryminalnym
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

Młodszy Specjalista ds Sprzedaży -

Wyzwania, które na Ciebie czekają: aktywna sprzedaż kart kredytowych oraz kredytu gotówkowego na terenie danej sieci handlowej (punkt sprzedaży BGŻ BNP Paribas) realizacja planów sprzedażowych profesjonalna obsługa Klienta reprezentowanie Banku w kontaktach z klientami bieżąca analiza wyników osiąganych w punkcie sprzedaży budowanie pozytywnego wizerunku banku Oczekujemy od Ciebie: dyspozycyjności
Bank BGŻ BNP Paribas S.A. - 2016-07-29 - Lublin (lubelskie)

STAŻ/FP/ - REFERENT DS OŚWIATY ZAWODOWEJ - 997,4 PLN

prowadzenie naboru kandydatów
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

Doradca Firmy -

Doradca Firmy Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra Zakres obowiązków: realizacja wyznaczonych celów poprzez bezpośrednią sprzedaż profesjonalnych usług dla biznesu, budowanie portfela klientów w oparciu o istniejącą bazę kontaktów i utrzymywanie z nimi długofalowych relacji, umiejętne diagnozowanie potrzeb klientów oraz przygotowywanie indywidualnie dopasowanych rozwiązań, profesjon
Tax Care S.A. - 2016-10-04 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KIEROWCA W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - od 1 850 PLN

przewóz ładunków w ramach UE
"Green Way Transport" - 2016-08-10 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Wykorzystywanie znajomości profesji przy wykonywaniu czynności takich jak:1.Szlifowanie spoin,2.Obróbka, cięcie, wyginanie, wiercenie i piłowanie metalu3.Praca z mechanicznymi narzędziami ślusarskimi
Adecco Poalnd Sp. z o.o. - 2016-09-15 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

STAŻ/RPO+N/- KOORDYNATOR RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ - 997,4 PLN

praca biurowa w terenie z pracownikiem socjalnym, dot. wywiadu, współpraca z rodzinami zastępczymi itp.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed