Praca Młodszy Technik IT (Bydgoszcz) Bydgoszcz WASKO S.A.

Opis oferty pracy:
- obsługa klientów instytycjonalnych, - naprawa sprzętu IT w tym naprawa drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.

Pracodawca: WASKO S.A.

Data publikacji ogłoszenia: 2016-08-18

Nazwa stanowiska: Młodszy Technik IT (Bydgoszcz)

Państwo: Polska

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: m. Bydgoszcz

Miejscowość: Bydgoszcz

Technik ds Terenowej Eksploatacji w Wydziale Terenowej Eksploatacji/ Zespół Eksploatacji (ZES) -

Miejscem pracy jest obszar działania Zespołu Eksploatacji (ZES) Bydgoszcz. Praca realizowana będzie w równoważnym systemie czasu pracy. Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku: Wykonywanie prac eksploatacyjnych zleconych do realizacji na obszarze działania ZES, Wykonywanie oględzin oraz dokonywanie oceny stanu technicznego urządzeń stacji oraz linii elektroenergetycznych, Uczestniczenie w procesie p
Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - 2016-11-17 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWNIK ARCHIWUM(NR 6403) - od 3 000 PLN

1. Gromadzenie, ewidencja, przechowywanie i zabezpieczenie materiałów archiwalnych wytworzonych i zgromadzonych w toku działalności Inspektoratu.2. Przechowywanie dokumentacji niearchiwalnej wytworzonej w Inspektoracie.3. Nadzór w zakresie postępowania z dokumentacją w Inspektoracie.4. Udostępnianie materiałów archiwalnych należących należących do ich zasobów, wg przepisów o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach.5. Przekazywanie do Centralnego Archiwum Wojskowego materiałów archiwalnych.6. Znajomość obowiązujących ustaw, zarządzeń, przepisów i instrukcji archiwalnych, państwowych i resortowych, a także przepisów o ochronie informacji niejawnych.
Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych - 2016-09-05 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Pracownik gospodarczy -

Wymagania: wysoka kultura osobista, samodzielność w wykonywaniu zadań oraz dobra organizacja pracy, dokonywanie drobnych napraw i konserwacji sprzętu, naprawy hydrauliczne, stolarskie i malarskie, prace porządkowe związane z przyległym terenem: odśnieżanie, koszenie trawy, podlewanie itp., umiejętność współpracy z innymi osobami i komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie
UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera - 2016-10-12 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA KAT. C+E (NR 6768) - od 2 200 PLN

transport międzynarodowy (kraje UE)
"RENEX" REGINA JĘDRYCH, TOMASZ JĘDRYCH - SPÓŁKA JAWNA - 2016-09-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ(NR 2452) - od 2 500 PLN

usługi stolarskie
Pracownia Stolarska Władysław Paszek - 2016-04-12 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Listonoszka/Listonosz -

Do zadań pracownika będzie należeć: - doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych, - budowanie pozytywnych relacji z klientami, - realizacja planów sprzedażowych dot. wybranych usług i towarów, - rzetelne prowadzenie ewidencji korespondencji, - wsparcie placówki pocztowej w innych pracach związanych z obsługą przesyłek. W zamian oferujemy: - umowę o pracę na czas określony, - wdrożenie
Poczta Polska S.A. - 2016-10-15 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Przedstawiciel Handlowy - Medium Business -

Dołącz do nas i rozwijaj z nami sieć sprzedaży biznesowej jeśli jesteś: osobą otwartą i gotową na: pozyskiwanie nowych klientów biznesowych prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych skuteczną realizację wyznaczonych celów sprzedażowych budowanie silnych i trwałych relacji z klientam stałe uaktualnianie wiedzy biznesowej oraz z zakresu oferty produktowej raportowanie wyników sprzedaży opróc
T Mobile Polska S.A. - 2016-11-30 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Operator wózków widłowych -

komisjonowanie mebli lub części meblowych przy użyciu wózka widłowego pakowanie, rozładunek i załadunek towaru, stawianie na palety przygotowywanie / zabezpieczanie towaru na palecie folią utrzymywanie porządku w miejscu pracy ogólne prace magazynowe doświadczenie w pracy ze skanerem uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi własne auto mile widziane gotowość do wyjazdu "od zaraz" znaj
Work Service S. A. - 2016-09-13 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA KATEGORII B I/LUB B/C(NR 2874) - od 1 850 PLN

Przewóz towarów w kraju i za granicą.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

DORADCA DS. OBSŁUGI KLIENTA(NR 8801) - od 1 000 PLN

umowa zlecenie lub umowa agencyjnapremia od sprzedaży produktu do wynagrodzenia
NETIA S.A. - 2015-11-20 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA - SERWISANT OD WYWAŻANIA KÓŁ SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, CIĘŻAROWYCH I TERENOWYCH/DOPOSAŻENIE/16/4593 - od 1 850 PLN

wyważanie kól samochodów ciężarowych, osobowych i terenowych, montaż, demontaz kół
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Doradca Klienta z funkcją hipoteczną -

sprzedaż produktów bankowych w tym hipoteki w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obsługi obowiązującymi w banku budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem) min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych doświadczenie w sprzedaży kre
Euro Bank S.A. - 2016-09-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Specjalista ds Sprzedaży Systemów Produkcyjnych -

Zadania: - Sprzedaż profesjonalnych narzędzi i rozwiązań produkcyjnych; - Nawiązywanie kontaktu z klientami z branży poligraficznej; - Utrzymywanie relacji z aktualnymi klientami firmy.
LeasingTeam Group rekrutacja stała - 2016-09-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

legalizator -

Okręgowy Urząd Miar w Bydgoszczy Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: legalizator Obwodowy Urząd Miar ul. Jagiellońska 10 85-067 Bydgoszcz Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Kontrola metrologiczna przyrządów pomiarowych. Prowadzenie bieżącej dokumentacji metrologicznej. Sprawowanie nadzoru i kontroli przestrzegania ustawy Prawo o miarach i ustawy o towarach paczkowanych. W
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna - 2016-10-12 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Młodszy Technik IT (Rzeszów) -

- obsługa klientów instytycjonalnych - naprawa sprzętu IT w tym naprawa drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych
WASKO S.A. - 2016-09-21 - Rzeszów (podkarpackie)

OPERATOR MASZYNY CZYSZCZĄCEJ(NR 4836) - od 7,56 PLN

utrzymanie czystości w obiekcie wielopowierzchniowym
ASPEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-05 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWIK OCHRONY(NR 5568) - od 1 850 PLN

ochrona obiektów przemysłowych całodobowo
Agencja Ochrony- P.U.H. "Votum" Lech Bączkowski - 2016-08-03 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Sprzedawca Usług Finansowych - oferta dla Niej -

Szkolenia wstępne: Od pierwszego dnia pracy wejdziesz w program wdrożeniowy dla nowych pracowników. Poznasz wszystkich, których warto znać i którzy będą Ci pomagać. Nauczymy Cię jak realizować postawione zadania, a z czasem znajdziesz własny styl, który będziesz doskonalić. Program wdrożeniowy trwa około miesiąca - zdążysz wszystko na spokojnie ogarnąć. Atmosfera: Wejdziesz do kilkuosobowego
Oney Polska S.A. - 2016-11-03 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

referendarz -

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: referendarz Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów plac Powstańców Warszawy 1 00-950 Warszawa Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Prowadzenie badań i analiz rynków oraz dokonywanie oceny zachowań rynkowych przedsiębiorców na nich działających pod względem przestrzegania
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna - 2016-09-07 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Pracownik Windykacji Terenowej -

Opis stanowiska: windykacja terenowa i osobiste kontakty z dłużnikami negocjowanie warunków i działania upominawcze mające na celu spłatę zadłużenia wyjaśnienie przyczyn opóźnień w zakresie płatności motywowanie klientów do zapłaty, weryfikacja adresów terminowe realizowanie planów kontaktu z klientami sporządzanie notatek z miejsca interwencji planowanie pracy własnej w terenie, Oferujemy: a
Eurocent S.A. - 2016-08-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN - od 2 700 PLN

- produkowanie wyrobów charakterystycznych dla danego odcinka produkcyjnego,- sprawowanie kontroli nad parametrami produkcyjnymi i jakościowymi,- dbanie o stabilną i płynną pracę maszyn,- modernizowanie istniejących urządzeń na linii.
CAN-PACK S.A. w Krakowie Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy - 2016-07-28 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SZLIFIERZ (NR 9075) - od 2 800 PLN

wykonywanie operacji szlifowania detali zgodnie z instrukcją stanowiskową, wykonywanie operacji szlifowania na maszynach do obróbki powierzchniowej oraz maszynach szlifierskich(praca II zmianowa: 6.0-14.00, 14.00-22.00, 3 m-ce okres próbny)
SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. - 2015-12-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

CIEŚLA - do 1 750 PLN

Wykonywanie szalunków, ław fundamentowych, ścian żelbetowych, słupów, podciągów i schodów
kontakt przez PUP - 2015-05-07 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Modelka Techniczna (Przedprodukcyjne przymiarki wzorów odzieży) -

Oferowana praca polegać będzie na mierzeniu modeli odzieży damskiej przygotowanej do produkcji, w celu sprawdzenia jakości ich konstrukcji i wprowadzenia ewentualnych poprawek. Poszukujemy osób z budową sylwetki kobiecej 30 o wymiarach: Obwód klatki piersiowej 90-92 cm Obwód talii 75-77 cm Obwód bioder 98-100 cm Wzrost 166-170cm Prosimy kandydatki o załączanie zdjęć całej sylwetki. Oferujemy: Pracę
PBH S.A. - 2016-10-06 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK TRANSPORTU WEWNĘTRZNEGO(NR 0270) - od 1 850 PLN

prawidłowe ustawienie palet na halach produkcyjnych, przygotowywanie płyt do archiwizacji, transport palet z posegregowanymi arkuszami, przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ, wykonywanie poleceń służbowych, przestrzeganie zasad, systemów obowiązujących w firmie
ASG BYDGOSZCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Audytor w Punktach Sprzedaży Detalicznej -

Oferujemy: • Ciekawą, pełną wyzwań i możliwości pracę w obszarze audytu i kontroli, • Pracę od zaraz w oparciu o umowę cywilnoprawną, • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: samochód służbowy oraz telefon z aplikacją do raportowania, • Wysokie wynagrodzenie oraz system premiowy, • Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy. , Opis firmy: InterKadra jest jedną z najwięks
InterKadra - 2016-08-10 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY + ODŚNIEŻANIE (NR 0243) - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy + odśnieżanie
CCS s.c. Magdalena Łoś, Grzegorz Wąs - 2016-01-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed