Praca Przedstawiciel Handlowy ds Kluczowych Klientów Bydgoszcz DANONE

Opis oferty pracy:
Jeśli marzysz o pracy w międzynarodowej firmie posiadającej znane marki i inspirującą misję, Danone jest miejscem którego poszukujesz. Activia, Evian, Oikos czy NUTRICIA to jedne z najpopularniejszych marek na świecie. Nasza misja "dostarczenie zdrowej żywności jak największej liczbie ludzi" odzwierciedla naszą troskę o ludzi i ich rozwój. Danone zajmuje pierwsze miejsce na rynku świeżych produktów mlecznych oraz drugie na rynku wód butelkowanych, żywności dla dzieci i żywności medycznej w Europie. Nasza firma jest również obecna na rynkach krajów rozwijających się. Dla osób z pasją, lubiących wyzwania, poszukujących możlwości rozwoju, Danone ma coś wyjątkowego do zaoferowania Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów Lokalizacja: Bydgoszcz Szukamy osoby, której głównym zadaniem będzie rozwijanie sprzedaży u klientów kanału nowoczesnego i klientów hurtowych oraz wdrażanie rozwiązań odsprzedażowych dostosowanych do ich potrzeb. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: realizację założonego planu sprzedaży na podległym terenie, dbałość o właściwą, zgodną ze standardami ekspozycję produktów firmy u klientów, współtworzenie propozycji marketingowych dla swoich klientów poprzez dostarczanie, rekomendacji oraz wdrażanie efektywnych działań odsprzedażowych, budowanie i utrzymanie efektywnych transakcji handlowych oraz wskaźników takich jak wysoki poziom udziałów półkowych i dostępność produktów, planowanie i monitorowanie strategii wykorzystania budżetu na podległym terenie, współpracę, zaangażowanie i rozwijanie serwisantów świadczących usługi merchandisingowe dla Danone. Kogo szukamy: posiadającej min. 2 letnie doświadczenie w dziale sprzedaży, z dyplomem wyższej uczelni lub student ostatnich lat, osoby łatwo nawiązującej kontakty, z pasją i umiejętnością zjednywania innych do swoich pomysłów, zorientowanej na cele i potrafiącej ustalać priorytety pod presją czasu, umiejącej słuchać ludzi i wyciągać wnioski, ale lubiącej także pracę z liczbami, przekraczającej utarte schematy w generowaniu pomysłów, łatwo adaptującej się do zmian, dobrze komunikującej się w języku angielskim, doskonale znającej MS Office, z prawem jazdy kat. B. Oferujemy: pracę pełną wyzwań w zgranym zespole ekspertów, możliwość rozwoju w oparciu o indywidualne potrzeby i plany rozwojowe, atrakcyjny pakiet socjalny. Sprawdź jak możesz działać z nami na swoich zasadach.

Pracodawca: DANONE

Data publikacji ogłoszenia: 2016-08-12

Nazwa stanowiska: Przedstawiciel Handlowy ds Kluczowych Klientów

Państwo: Polska

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: m. Bydgoszcz

Miejscowość: Bydgoszcz

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- obsługa klientów,- obsługa kasy fiskalnej,- obsługa terminala
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Doradca Klienta -

Nie wyobrażasz sobie ciągłej pracy tylko za biurkiem? Uwielbiasz pracę z klientem i znajdywanie dla niego najlepszych rozwiązań? Aktywnie korzystasz ze swojego Prawa Jazdy? Stawiasz czoła najtrudniejszym przeszkodom? Jesteś skoncentrowany na zadaniach, ale lubisz też się pośmiać i pogadać? Jeśli odpowiedziałeś/aś twierdząco na powyższe pytania - wygląda na to, że prawdopodobnie szukamy właś
CAPITAL SERVICE - 2016-09-29 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ZBROJARZ - BETONIARZ (NR 4941) - od 1 850 PLN

- wykonywanie elementów zbrojarskich oraz betonowanie
USŁUGI INWESTYCYJNO-BUDOWLANE MARIOLA STANISZEWSKA - 2016-07-08 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA(NR 4582) - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych, korytarzy, sanitariatów, mycie okien do 3M
Agencja Ochrony- P.U.H. "Votum" Lech Bączkowski - 2016-06-27 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Przedstawiciel Medyczny -

Dywizja Żywności Medycznej NUTRICIA Polska Sp. z o.o., lider w dziedzinie żywienia medycznego, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY Teren pracy: woj. pomorskie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. warmińsko-mazurskie, woj. łódzkie Preferowana lokalizacja: Trójmiasto, Bydgoszcz, Toruń, Łódź |planowany termin rozpoczęcia: wrzesień/paź
DANONE - 2016-09-15 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE INTERNETOWYM(NR 4242) - od 900 PLN

sprzedaż towarów przez internet, nawiązywanie nowych kontaktów i pozyskiwanie kontrahentów, modyfikowanie strony internetowej, robienie zdjęć nowych produktów
Pavlo Agarkov - 2016-06-15 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Kucharz/Kucharka -

Poszukujemy na stanowisko Kucharza/Koch osoby do naszego hotelu/restauracji w Niemczech. W naszym rodzinnym, indywidualnym hotelu zastaniesz dobre warunki socjalne oraz rodzinną atmosferę pracy. Należymy do zrzeszenia Land-gut-Hotels Oferujemy: Pełny etat, 42 godziny w tygodniu, notowanie czasu pracy Wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji przynajmniej 1200 Euro netto i wyższe. Wyżywienie w obiekcie Mieszk
gut Hotels gruppe - 2016-08-13 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU(NR 4444) - od 7,8 PLN

- praca na magazynie na obiekcie handlowym- Przyjmowanie towaru- Weryfikacja towaru- Sprawdzanie zgodności dostawy z dokumentami- Zabezpieczanie towaru wrażliwego- Obchody terenu- Otwieranie bramyGodziny pracy: 5:30-13:30, 8:30-16:30Stawka: 7.80 zł netto/h
SOLID SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-06-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

INŻYNIER WSPARCIA TECHNICZNEGO(NR 6057) - od 2 400 PLN

Wymagania:- znajomość języka angielskiego (B2+)- znajomość języków programowania (SQL, C#, jezyki skryptowe)- znajomość środowisk programistycznych/technologii Visual Studio, Visual Studio Online, TFS- znajomość HTML, CSS, XML, Xpath, XSLT lub innych pokrewnych technologii - doświadczenie w pracy z systemami wsparcia, bazami danych, systemami rejestracji oraz zarządzania błędami (VSO, Product Studio, Jirra)- podstawy obsługi systemów CMS, baz danych, systemów operacyjnych z rodziny Windows- umiejętność analitycznego myślenia, samodzielnego i kreatywnego rozwiązywania problemów- umiejętność profesjonalnego kontaktu z klientami oraz innymi działami firmy- zaangażowanie oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
"SDL POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-23 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Operator wtryskarki -

Obowiązki: obsługa wtryskarki do tworzyw sztucznych odbieranie detali z maszyny, obróbka, kontrola, pakowanie Wymagania: doświadczenie w pracy na produkcji gotowość do pracy w systemie zmianowym Oferujemy: umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym stawkę godzinową 12 zł/h brutto pracę od zaraz w Bydgoszczy jasne zasady współpracy
FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG spółka komandytowa Oddział w Polsce - 2016-10-12 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KSIĘGOWY/KSIĘGOWA - do 1 850 PLN

Prowadzenie ewidencji przychodów i kosztów podatkowych, wypełnianie i wysyłanie deklaracji podatkowych, rozliczanie VAT, wystawianie i księgowanie faktur VAT
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Doradca Serwisowy, Bydgoszcz -

Oferta: umowę o pracę; bogaty pakiet socjalny; motywujący system premiowy; szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego; przyjazną atmosferę w pracy. , Opis firmy: Feu Vert Car Service jest siecią specjalistycznych warsztatów samochodowych. Do naszego serwisu w Bydgoszczy poszukujemy kandydatów na stanowisko: , Obowiązki: Obsługa klientów serwisu samochodowego z zachowaniem standardów firmy; Dobór
Feu Vert Car Service - 2016-09-02 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY (SPRZĄTACZKA)(NR 3505) - od 12 PLN

prace porządkowe na terenie Bydgoszczy: mycie okien, pranie wykładzin, doczyszczanie posadzek i inne,mobilne prace w grupie na terenie Bydgoszczy i okolic
Impel Cleaning Sp. z o.o. - 2016-05-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZ/KA - PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI(NR 9047) - od 1 750 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych
EFECTUS Karolina Sitarek - 2015-11-30 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KONSTRUKTOR ODZIEŻOWY(NR 0229) - od 1 850 PLN

wprowadzenie produkcji do toku technologicznego, tłumaczenie dokumentacji, wdrażanie procesów produkcyjnych odzieży damskiej, kontakt z kontrahentem wschodnim, samodzielna praca od kroju do wytworzenia wyrobu
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "EDENN" Stanisław Głowacki - 2016-01-15 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOC CUKIERNIKA/DOPOSAŻENIE/16/4924 - od 1 850 PLN

produkcja wyrobów cukierniczych, odmierzanie składników zgodnie z recepturą, obieraie owoców, wyrabianie, dzielenie ciasta, ukręcanie masy lodowej
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DS. ROSZCZEŃ(NR 6267) - 1 850 - 2 800 PLN

weryfikacja zgodności realizacji budowy z dokumentacją kontraktową, opracowanie roszczeń, analiza ryzyk dla przebiego kontraktu, monitorowanie i kontrola kosztów kontraktum-ce pracy: Bydgoszcz, okolice Szubina, Białe Błota, okolice Żnina
MGGP SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-08-31 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

CAPITAL SERVICE - 2016-10-17 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT KOSZTORYSANTA - 997,4 PLN

pomoc w tworzeniu prostych przedmiarów i kosztorysówdrukowanie i składanie dokumentacjipozyskiwanie ofert współpraca z klientami
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SZWACZ/ SZWACZKA MASZYNOWY-A(NR 2864) - od 1 850 PLN

obsługa maszyn szyjących płaskich, słupkowych, ramiennych, do szycia tekstyliów, skór, tworzyw skóropodobnych, obsługiwanie jedno lub wieloigłowych maszyn do haftowania wzorów, dobieranie igieł, nici zgodnie z przeznaczeniem
"DINGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-26 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Przedstawiciel Handlowy ds Kluczowych Klientów -

Jeśli marzysz o pracy w międzynarodowej firmie posiadającej znane marki i inspirującą misję, Danone jest miejscem którego poszukujesz. Activia, Evian, Oikos czy NUTRICIA to jedne z najpopularniejszych marek na świecie. Nasza misja "dostarczenie zdrowej żywności jak największej liczbie ludzi" odzwierciedla naszą troskę o ludzi i ich rozwój. Danone zajmuje pierwsze miejsce na rynku świeżyc
DANONE - 2016-10-01 - Zielona Góra (lubuskie)

DANONE - 2016-10-03 - Szczecin (zachodniopomorskie)

Kierownik ds Rozwoju Talentów i Rekrutacji - Operacje -

Danone SP. Z O.O.inFresh Dairy Products is looking for Kierownik ds. Rozwoju Talentów i Rekrutacji - Operacje in Warsaw With our global presence, brands and business within our mission,bringing health through food to as many people as possible; we believe that people growth is a key asset to reach a sustainable business performance. Take this opportunity to GROW together Rola & odpowiedzialność na stanowis
DANONE - 2016-09-08 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed