Praca PŁATNE PRAKTYKI KANCELARIA KOMORNICZA Wrocław Komornik Sądowy przy SR dla Wrocławia Śródmieścia Jacek Pawiłowicz

Opis oferty pracy:
Poszukiwany student prawa lub kierunków pokrewnych do obsługi biurowej kancelarii- obsługi poczty przychodzącej w Kancelarii Komorniczej przy SR dla Wrocławia -Śródmieścia.

Pracodawca:
Komornik Sądowy przy SR dla Wrocławia Śródmieścia Jacek Pawiłowicz

Data publikacji ogłoszenia: 2016-08-08

Nazwa stanowiska: PŁATNE PRAKTYKI KANCELARIA KOMORNICZA

Państwo: Polska

Województwo: dolnośląskie

Powiat: m. Wrocław

Miejscowość: Wrocław

Podobne oferty pracy

Pracownik Pomocniczy w Magazynie -

Oferujemy: atrakcyjną stawkę, zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim. , Opis firmy: Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlat
Gabriela Mikiewicz - 2016-08-20 - Wrocław (dolnośląskie)

Przedstawiciel handlowy, kierownik regionalny - Automatyka, Hydraulika, Pneumatyka -

Poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel regionalny / kierownik regionalny, mający doświadczenie w zaopatrywaniu firm w branżach automatyki, pneumatyki, hydrauliki i elektryki. Ogólny zakres obowiązków: zarządzanie oddziałem firmy (biura handlowego) po okresiu próbnym utworzenie biura handlowego w mieście Wrocław możliwość pracy w swoim miejscu zamieszkania. pozyskiwanie nowych klientów spot
Inbiz - 2016-10-19 - Wrocław (dolnośląskie)

Młodszy Specjalista ds Księgowości -

Oferta: pracę na pełen etat, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim. , Opis firmy: Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jes
Gabriela Mikiewicz - 2016-08-19 - Wrocław (dolnośląskie)

Konserwator elektryk -

„Wadwicz” to najstarsza Agencja Zatrudnienia w Polsce (certyfikat agencji nr 468/2004). Lata doświadczeń na rynku pracy pozwoliły nam wypracować dzisiejszy model współpracy, który na pierwszym miejscu stawia Pracownika. Oferujemy Ci pracę na rzecz naszego Klienta – jednej z największych firm telekomunikacyjnych w kraju mając nadzieję, że znajdziesz w niej satysfakcję, stabilność i możliwoś
Wadwicz - 2016-12-01 - Wrocław (dolnośląskie)

OPERATOR OBRABIAREK CNC -

Opis stanowiska: - obsługa tokarek/frezarek numerycznych i konwencjonalnych - wdrażanie do produkcji nowych detali
Ganz - 2016-09-15 - Wrocław (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed