Praca Pracownik Sklepu Niepołomice Lidl sp. z o.o. sp. k

Opis oferty pracy:
Od kandydatek / kandydatów oczekujemy: umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy gotowości do pracy w systemie zmianowym mile widziane doświadczenie w branży spożywczej lub gastronomii Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie stabilną, interesującą i odpowiedzialną pracę podnoszenie kwalifikacji przez szkolenia bogaty pakiet socjalny, w tym bony i paczki atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy dla członków rodziny bezpłatną, prywatną opiekę medyczną pracę w pełnym wymiarze godzin

Pracodawca: Lidl sp. z o.o. sp. k

Data publikacji ogłoszenia: 2016-08-02

Nazwa stanowiska: Pracownik Sklepu

Państwo: Polska

Województwo: małopolskie

Powiat: wielicki

Miejscowość: Niepołomice

Podobne oferty pracy

Manager Sklepu -

Od kandydatek/kandydatów oczekujemy: umiejętności organizacji pracy wysokich zdolności interpersonalnych umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy umiejętności kierowania zespołem pracowników dyspozycyjności pozwalającej na odbycie kilkumiesięcznego szkolenia wykształcenia min. średniego wysokiej motywacji do pracy gotowości do ciągłego podnoszenia kwalifikacji odpowiedzialności i rzetelności
Lidl sp. z o.o. sp. k - 2016-07-28 - Wrocław (dolnośląskie)

Handlowiec / Specjalista ds marketingu -

Juka Sp.z o.o. sp.k. z siedzibą w Niepołomicach jest wieloletnim, renomowanym, uznanym w Polsce jak i za granicą producentem urządzeń chłodniczych i gastronomicznych. Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko Handlowiec / Specjalista ds. marketingu Opis stanowiska pracy: Pozyskiwanie nowych klientów Budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami Prowadzenie negocjacji handlowych Badania rynku
Juka Sp. z o.o. Sp. k. - 2016-09-29 - Niepołomice (małopolskie)

kierowca kat C -

Oferta: Wyjazdy do dwóch tygodni (UE) , 1. Prawojazdy kat C 2. Kurs na przewóz rzeczy 3. Cyfrowa karta kierowcy 4. Aktualne badania lekarskie i psychologiczne 5. Niekaralność 6. Doświadczenie 7 Mile widziane ADR 8. Znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego 9. Dbałość o powierzony sprzęt
Piotr Godzik - 2016-09-23 - Wieliczka (małopolskie)

Pracownik Sklepu -

Twoje obowiązki to: - Obsługa klientów zgodnie z przyjętym standardem sklepu - Obsługa kasy fiskalnej - Przyjmowanie towaru - Dbanie o prawidłową ekspozycję towaru W zamian proponujemy: - Nawiązanie współpracy w oparciu o umowę zlecenie - Stawkę godzinową 14,00 zł brutto/h - Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta po okresie próbnym - Pracę w ogólnopolskiej sieci supermarke
Progres Sp. z o.o. Sp. k. - 2016-10-14 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Product Engineer R&D -

wsparcie dla działu produkcji w zakresie dostarczania informacji dotyczących użytkowania produktów firmy przez klientów, zapewnianie wiedzy technicznej dotyczącej produktu (analiza, rozwój techniczny produktu, poprawa jakości, wydajności), rekomendowanie usprawnień jakościowych oraz działań zmierzających do redukcji kosztów, branie udziału w projektach mających na celu wdrożenie do produkcji now
Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. - 2016-12-03 - Niepołomice (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed