Praca Inside Sales Representative with English and French Gdynia Thomson Reuters Europe S.A. Oddział w Polsce

Opis oferty pracy:
The Inside Sales Representative role is accountable for promoting and selling products through outbound and inbound telephone calls to existing and potential customers.

Pracodawca: Thomson Reuters Europe S.A. Oddział w Polsce

Data publikacji ogłoszenia: 2016-07-20

Nazwa stanowiska:
Inside Sales Representative with English and French

Państwo: Polska

Województwo: pomorskie

Powiat: m. Gdynia

Miejscowość: Gdynia

Podobne oferty pracy

PIEKARZ - od 2 150 PLN

Wypiek pieczywa
Piekarnia Ciastkarnia Sezamka p.Stanisław Hinc - 2016-03-30 - Gdynia (pomorskie)

PROGRAMISTA - 7 000 - 20 000 PLN

Usuwanie błędów i pomoc w rozwiązywaniu problemów,analiza wymagań systemowych, programowanie aplikacji i systemów informatycznych , tworzenie dokumentacji systemów komputerowych.
LUXOFT POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-03 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE MEBLOWYM - do 1 850 PLN

Prrezentacja mebli klientom.
P.H.U. MEBLE - 2016-04-13 - Gdynia (pomorskie)

KIEROWCA - MAGAZYNIER - od 2 350 PLN

Przyjmowanie towaru, wydawanie towaru, wywóz i przewóz towaru, utrzymanie czystości na magazynie i placu, obsługa wózka widłowego.
AMBIT Jan Zielonkowski i wspólnicy spólka jawna - 2016-09-15 - Gdynia (pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 1 850 PLN

Naprawa samochodów ciężarowych, naczep, przyczep. Wymagania: wykształcenie zawodowe - kierunkowe. Forma kontaktu z Pracodawcą: osobiście w godz. 8-16, osobiście po uprzednim kontakcie telefonicznym, przez e- mail: azybel (at) nordautoserwis.pl
NORD AUTO-SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-22 - Gdynia (pomorskie)

Młodszy Specjalista ds Księgowości i Rozliczeń -

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: Windykacja należności. Księgowanie dokumentów. Kontrola rozrachunków z klientami. Generowanie raportów dotyczących klientów. Udział w przygotowywaniu raportów wewnątrzgrupowych. Wsparcie w codziennej pracy działu finansowo-administracyjnego. Od kandydatów oczekujemy: Wykształcenia wyższego z zakresu finansów i rachunkowości lub tra
Unifeeder S.A. Oddział w Polsce - 2016-08-26 - Gdynia (pomorskie)

Promotor marki w internecie -

Firma Bitdefender aktywnie działa w branży IT na terenie całego kraju. Tworzy innowacyjną i ciągle rozwijającą się Firmę. Zajmuje się wdrażaniem produktów Bitdefender, związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych sieci komputerowych. Miejsce pracy: Gdynia Twoje zadania: Realizacja kampanii marketingowych; Planowanie działań z zakresu media relations, tworzenie
Marken Systemy Antywirusowe - 2016-09-14 - Gdynia (pomorskie)

ASYSTENT DS. NIERUCHOMOŚĆI (PRACA DLA MŁODYCH) - od 1 850 PLN

-obsługa klienta-obsługa biura-administracja biura-obsługa nieruchomości w terenie-dokonywanie czynności urzędowych na rzecz spółki
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Gdynia (pomorskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

Spawanie elementów kadłubów okrętowych
ARLES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-02-03 - Gdynia (pomorskie)

IT Support with English -

The employee will be a part of the “WNS Global Services” IT team located in Gdynia office. The main role is to provide day-to-day IT support and troubleshooting assistance related to computer hardware and software, mobile devices and other tech tools and products. Key Accountabilities: Manage the Desktop builds, standard image and software installations as per the compliance requirement by the respective supp
WNS Global Services Limited Oddział w Polsce - 2016-10-11 - Gdynia (pomorskie)

KONSULTANT KOSMETYCZNY - od 10 PLN

DORADZTWO KOSMETYKÓW, OBSŁUGA KLIENTA BEZPOŚREDNIEGO
kontakt przez OHP - 2016-08-01 - Gdynia (pomorskie)

Spawanie konstrukcji stalowych, dbanie o miejsce pracy, praca w zespole ukraińsko- języcznym.
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Gdynia (pomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - do 1 900 PLN

obsługa programów finansowych
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Gdynia (pomorskie)

GRAFIK - od 1 000 PLN

Wyklejanie kasetonów reklamowych folią PCV.
Arkadiusz Wróbel KERRADO - 2016-06-17 - Gdynia (pomorskie)

MERCHANDISER - PRACOWNIK DO WYKŁADANIA TOWARU - od 9 PLN

WYKŁADANIE TOWARÓW, DBAŁOŚĆ O DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW, RAPORTOWANIE
kontakt przez OHP - 2016-09-05 - Gdynia (pomorskie)

REFERENT (ARCHIWUM) - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2015-01-26 - Gdynia (pomorskie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - 3 000 - 6 000 PLN

Praca przy wykonywaniu elewacji nowo wznoszonych budynków na terenie Trójmiasta, wykonywanie poleceń brygadzisty zgodnie z regulaminem firmy. Wymagania: wyksztalcenie podstawowe, min. 1 rok pracy na elewacjach, doświadczenie przy pracach elewacyjnych i dociepleniowych, praca na wysokości (praca na rusztowaniach). Forma kontaktu z Pracodawcą: kontakt telefoniczny w godz. 8-16, przez e-mail: latowskim (at) wp.pl
Marek Latowski FIRMA BUDOWLANA '"LAMAR" - 2016-05-13 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK ROZLEWNI - od 12 PLN

Pakowanie wyrobów.
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - PRACOWNIK FIZYCZNY - 2 000 - 3 000 PLN

Rozładunek i składowanie towaru na magazynie, pakowanie i przygotowywanie towarów na paletach dla odbiorców detalicznych i hurtowych, dbałość o porządek i segregację asortymentu. Wykształcenie średnie, wymagany staż pracy.
Przedsiębiorstwo Handlowe BRATPOL - 2016-06-21 - Gdynia (pomorskie)

TECHNIK CHŁODNICTWA I KLIMATYZACJI - 3 000 - 4 000 PLN

Wsparcie handlowców, kontakt z klientami, oddzwanianie bazy klientów, oferowanie, tłumaczenia materiałów, szkolenia, wyjazdy zagraniczne.
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 800 PLN

Sprzątanie gdyńskich plaż.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Gdynia (pomorskie)

LABORANT / SPECJALISTA W LABORATORIUM KOMPATYBILNOŚCI ELEKTROMAGNETYCZNEJ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie i nadzór nad stanowiskami oraz aparaturą badawczą, wykonywanie badań w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej, opracowywanie zapisów oraz sprawozdań z badań
Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. - 2016-02-11 - Gdynia (pomorskie)

MENEDŻER PRODUKTU (PRODUCT MANAGER) - od 1 850 PLN

Zarządzanie zespołem sprzedaży (konsultantów), szkolenie konsultantek; przyjmowanie i realizacja zamówień.
"WIKTORIA" NOWC OLGA - 2016-12-01 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

Dozór i sprzątanie
Konsal - Ochrona Sp. z o.o. - 2016-01-08 - Gdynia (pomorskie)

STARSZY DORADCA FINANSOWY -

Zadania: pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klienta w zakresie świadczonych usług doradztwo w zakresie oferowanych usług sprzedaż produktów finansowych udział w akcjach marketingowych sporządzanie dokumentacji w zakresie świadczonych usług kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy pełnienie obowiązków Kierownika Oddziału podczas jego nieobecności Wymagania: wykształcenie wyższe, preferowane (e
Stefczyk Finanse - 2016-07-26 - Gdynia (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 750 PLN

Bieżące utrzymanie czystości wskazanych pomieszczeń i ciągów komunikacyjnych w Szpitalu. Wymagania: wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych wraz z badaniem kalu na nosicielstwo. Forma kontaktu z Pracodawcą: tel. 691-912-578 w godz. 8-14 od poniedziałku do piątku. Praca 4 zmianowa (w nocy/dzień). Miejsce pracy: Szpital Morski im. PCK ul. Powstańców Stycznoiowych 1 81-519 Gdynia.
Spółdzielnia Inwalidów NAPRZÓD w Krakowie - 2015-12-03 - Gdynia (pomorskie)

OBSŁUGA AGREGATÓW POMPOWYCH - 1 850 - 2 350 PLN

Nadzór nad sprzętem odwodnieniowym.
P.B.U.H. MAR-KAN Łukasz Korneluk - 2016-05-13 - Gdynia (pomorskie)

KONFEKCJONER ODZIEŻY - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn szyjących, prasowanie, składanie, napowanie.
Zakłady Odzieżowe Wybrzeże Gdynia - 2016-06-21 - Gdynia (pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed