Praca Konsultant / Starszy konsultant w zespole podatków międzynarodowych Warszawa PwC

APLIKUJ
Opis oferty pracy:
Aktualnie, w związku z rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko Konsultant / Starszy konsultant w zespole podatków międzynarodowych Charakterystyka stanowiska pracy Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie brała udział w interesujących projektach doradczych z zakresu podatków międzynarodowych dla klientów zewnętrznych. Do jej głównych zadań będzie należeć: uczestnictwo w wypracowywaniu rozwiązań złożonych problemów klienta z tematyki podatków międzynarodowych odpowiadanie na zapytania klientów przygotowywanie draftu dokumentów i raportów poszerzanie wiedzy z tematyki międzynarodowych podatków Profil kandydata Od kandydatów oczekujemy: 1,5 - 2 lat doświadczenia (w przypadku Konsultanta), min. 3 lat doświadczenia (w przypadku Starszego Konsultanta) w obszarze podatków dochodowych bardzo dobrej wiedzy z różnych dziedzin podatkowych wykształcenia wyższego, preferowane wykształcenie prawnicze lub ekonomiczne biegłej znajomości języka angielskiego bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych otwartości i chęci do dalszej nauki i rozwoju umiejętności współpracy w zespole znajomość dodatkowego języka obcego mile widziana (francuskiego lub niemieckiego) zainteresowania rozwojem w doradztwie podatkowym, w szczególności w obszarze podatków międzynarodowych. Oferujemy stabilną pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego i własnego rozwoju w wiodącej firmie konsultingowej, atrakcyjny pakiet socjalny, świetną atmosferę i komfortowe środowisko pracy, możliwość dalszego rozwoju zawodowego w ramach firmy. PwC to jedna z najsilniejszych światowych marek, kierująca się w swojej działalności trzema głównymi wartościami: jakością i doskonałością, pracą zespołową oraz przywództwem. Świadczy usługi z zakresu audytu, a także doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego. Jest obecna w 158 krajach zatrudniając ponad 195 tysięcy pracowników. PwC w Polsce ma biura w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Rzeszowie, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi.

Pracodawca: PwC

Data publikacji ogłoszenia: 2016-07-14

Nazwa stanowiska:
Konsultant / Starszy konsultant w zespole podatków międzynarodowych

Państwo: Polska

Województwo: mazowieckie

Powiat: m.st. Warszawa

Miejscowość: Warszawa

APLIKUJ

Podobne oferty pracy

Starszy Konsultant w dziale Audytu -

Do naszego biura w Rzeszowie, na umowę w pełnym wymiarze godzin, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko: Starszy Konsultant w dziale audytu Rola prowadzenie ciekawych i pełnych wyzwań projektów audytowych dla polskich i międzynarodowych klientów (badania, przeglądy sprawozdań finansowych, pakietów konsolidacyjnych, konsolidacje), praktyczne wykorzystanie znajomości polskich i międzynarodowych
PwC - 2016-08-11 - Rzeszów (podkarpackie)

GRAFIK KOMPUTEROWY K/M - od 1 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 950 PLN

Odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, tłumaczenie tekstów umów handlowych i redagowanie ofert dla klientów wietnamskich. Kontakt z kontrahentami i klientami z Wietnamu. Praca 10 godzin w tygodniu od poniedziałku do piatku od godziny 9 do 12.
FLYING HOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-06-01 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 2 200 PLN

brak danych
kontakt przez OHP - 2016-09-20 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA, BUFETOWY - od 1 850 PLN

j.w
MIKEO Mira Poniatowska - 2015-12-08 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA C+E - 7 000 - 8 000 PLN

jw.
KUBIAK ENTERPRISE - MICHAŁ KUBIAK - 2016-05-13 - Warszawa (mazowieckie)

Instalator serwisant systemów teletechnicznych -

Zakres obowiązków: - instalowanie systemów teletechnicznych, tj. systemów sygnalizacji pożaru, DSO, KD, TV, systemów alarmowych - konserwacja ww. systemów - diagnozowanie i usuwanie awarii i uszkodzeń - sporządzanie dokumentacji Wymagania: - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - praktyczna wiedza techniczna - dobra organizacja pracy - niekaralność - prawo jazdy kat. B - mile widziane uprawnie
Ramsec - 2016-07-11 - Warszawa (mazowieckie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Warszawa (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Warszawa (mazowieckie)

MURARZ-TYNKARZ K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Warszawa (mazowieckie)

PRAKTYKANT W DEPARTAMENCIE PORZĄDKU PUBLICZNEGO - WOP - nieodpłatny

1. Zapoznanaie się z organizacją MSWiA, zakresem działania DPP oraz przepisami prawnymi w zakresie funkcjonowania, organizacji, zadań i uprawnień Policji. 2. Zapoznanie się z instrukcją kancelaryjną MSWiA. 3. Wspieranie pracowników merytorycznych w realizowaniu spraw poprzez przygotwywanie projektów pism, notatek służbowych. 4. Wspieranie, w razie potrzeby, pracowików DPP w organizacji konferencji i spotkań. 5. Przygotowywanie materiałów do archiwizacji.
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH - 2016-04-19 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Warszawa (mazowieckie)

169S - KURIER - od 2 200 PLN

transport materialu biologicznego z przychodni do laboratorium medycznego przy procedur i standardów.
Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej - 2016-04-06 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK DROGOWY - 12 - 15 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz powiat

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed

Wybierz kraj