Praca Tester Aplikacji Web Olsztyn NetLand

Opis oferty pracy:
W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych i otwartych na nowe wyzwania osób, których doświadczenie i kwalifikacje mieszczą się wśród niżej wymienionych umiejętności niezbędnych do pracy na stanowisku Testera Aplikacji Web. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: analizę wymagań na podstawie dokumentacji technicznej i projektowej tworzenie i implementację testów ogórkowych/jednostkowych/integracyjnych

Pracodawca: NetLand

Data publikacji ogłoszenia: 2016-07-11

Nazwa stanowiska: Tester Aplikacji Web

Państwo: Polska

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: m. Olsztyn

Miejscowość: Olsztyn

Podobne oferty pracy

MURARZ - od 1 850 PLN

realizacja zadania wyznaczonego przez kierownika
Arbet Investment Group Sp. z o.o. - 2016-05-25 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

ELEKTROMONTER - do 1 850 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych, odgromowych,komputerowych
Nowa Elektryka Leszek Zygnerski - 2016-03-03 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - do 1 400 PLN

przygotowywanie wszelkiego rodzaju potraw,deserów,koktaili,sałatek,sosów wg tradycyjnych receptur kuchni ukraińskiej,przestrzeganie przepisów bhp obowiązujących w gastonomii,inne prace zlecone przez pracodawcę w zakresie gastronomii
Vega Food Sp. z o.o - 2016-07-22 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

sprzątanie sklepu maszyną myjącą
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

PRAKTYKA STUDENCKA - nieodpłatny

Zapoznanie się z obsługą klientów Obwodowego Urzędu Miar w Olsztynie w zakresie kontrolimetrologicznej przyrządów pomiarowych (legalizacji, wzorcowania, sprawdzenia) z dziedziny:- masy np. wagi nieautomatyczne, wzorce masy,- termodynamiki np. instalacje pomiarowe do cieczy innych niż woda, zbiorniki pomiarowe, wodomierze,- prędkości np. taksometry elektroniczne,- poddziedziny długości np. suwmiarki i przymiary.
Okręgowy Urząd Miar w Gdańsku – Oliwie - 2016-08-08 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 2 600 - 2 800 PLN

budowa opon surowych zgodnie z wymogami technologicznymi i jakościowymi
ExiWork sp. z o.o. - 2016-05-24 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT W STUDIO FOTOGRAFICZNYM - od 1 850 PLN

Przygotowywanie planu w studio foto, asystowanie przy sesjach foto, archiwizowanie danych
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

obsługa klienta,wykładanie towaru,obsługa kasy fiskalnej,obsługa działu mięsno-wędliniarskiego
IBES Sp. z o.o. - 2016-08-04 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

odpiek piezczywa mrożonego w piecu,wykładanie,sprzedaż,zamawianie
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

MENAGER HANDLOWY - do 3 200 PLN

zapewnienie sprawnego funkcjnowania swojego działu,realizacja polityki handlowej (zarządzanie produktem i organizowania akcji handlowych),realizacja założeń ekonomicznych(zarządzanie wynikiem finansowym:ceną i marżą),zapewnienie właściwej obsługi Klienta,zarządzanie ekipą (zatrudnienie,szkolenie,organizcja pracy,ocena)
Real Sp. z o.o. - 2016-01-19 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 1 850 PLN

tworzenie rysunków technicznych,architektonicznych i konstrukcyjnych oraz projektowanie budynków i innych obiektów niekubaturowych i kubaturowych

STARSZA WOŹNA - od 1 850 PLN

praca z dziećmi w przedszkolu, pomoc w opiece , utrzymywanie porządku w sali w pomieszczeniach dodatkowych, wydawanie posiłków , zmywanie naczyń i inne zlecone zadania
Przedszkole Miejskie nr 1 - 2016-08-03 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - do 1 850 PLN

dostawa drobnych części przemysłowych do kontrahenta,zaopatrzenie własnego zakładu w części przemysłowe,rozwożenie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Starszy Programista Java -

Zespół NetLand to wysoko wykwalifikowana kadra, której trzon stanowią programiści. Nasza firma stawia przede wszystkim na ludzi: Wspieramy pracowników w rozwoju zawodowym wskazując możliwości i dostarczając narzędzia Zapewniamy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz dajemy możliwość awansów Oferujemy tradycyjną umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia dogodną dla obu stron Kreujemy dobre r
NetLand - 2016-10-15 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK SERWISU - 2 800 - 3 400 PLN

naprawa siłowników hydraulicznych,uszczelnianie pomp oraz siłowników hydraulicznych,praca na warsztacie ,praca przy montażu elementów bezpośrednio u Klienta
Hydro Serwis Hydraulkia Siłowa Marcin jacek Suder - 2016-07-26 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

REFERENT - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT PRAWNY - od 1 850 PLN

sporządzanie projektów pism procesowych, sporządzanie projektów opinii prawnych, analiza spraw podmiotów obsługiwanych przez kancelarię
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - od 2 750 PLN

prace magazynowe
Partner S.C.Janusz Kowalczyk,Kinga Kowalczyk - 2016-03-17 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - 6 - 7 PLN

obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego, rozliczanie kasy po zakończonej zmianie
kontakt przez OHP - 2016-10-10 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

STARSZY INSPEKTOR TECHNICZNEGO UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI BRANŻY BUDOWLANEJ - od 2 970 PLN

kosztorysowanie,nadzorowanie robót budowlanych,sprawdzanie jakości wykonywanych robót,dokonywanie odbiorów robót,wyjazdy w teren
Rejonowy Zarząd Infrastruktury - 2016-05-04 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane: murowanie, szpachlowanie, tynkowanie; roboty dociepleniowe
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego BUDOPRZEM Sp. z o.o. - 2016-06-07 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

telefoniczna realizacja zamówień, realizacja zamówień modemowych, sprzedaż promocji
kontakt przez OHP - 2016-07-05 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DS.WSPARCIA APLIKACJI - do 3 000 PLN

-kontrola aktywności użytkowników baz danych na serwerach banku,-identyfikowanie i zgłaszanie naruszenia bezpieczeństwa systemów,-raportowanie niezgodności zidentyfikowanych w procesie kontrolnym,-tworzenie procedur w kontrolowanym obszarze dzoiałalności,-udział w projektach związanych z usprawnieniem kontroli
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

prace porządkowe na kuchni, obieranie warzyw
Perfect Liness Krystian Kudelski - 2016-05-12 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SALOWA - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń, sal chorych, biur, sortowanie prania, inne docelowo umowa o pracę na czas nieokreślonypraca 2 zmianowa 7-19/11-19/7-15
CertusVia Sp. z o.o. - 2016-08-31 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 850 PLN

prace biurowe
Przedsiębiorstwo "Elektrosystem" - 2016-02-16 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

ELEKTRYK - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - 2 500 - 3 000 PLN

rozwożenie towaru do sklepów na terenie woj.warm.mazurskiego
PHU Duet Sp.z o. o Mława o/Olsztyn - 2016-04-12 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

MONTAŻYSTA STELAŻY MEBLI TAPICEROWANYCH - 2 200 - 2 800 PLN

montowanie stelaży brył z formatek i listew drewnianych oraz podzespołów mebli przy użyciu ścisku i zszywacza pneumatycznegoPracodawca oferuje również możliwość przyuczenia do wykonywania w/w zakresu prac na stanowisku montażysty stelaży mebli tapicerowanych
MEBELPLAST Spółka Akcyjna Olsztyn - 2016-07-04 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed