Praca Kierownik ds rozwoju sieci Agencyjnej Chorzów GLOBALNE CENTRUM ODSZKODOWAŃ GCO Sp. z o.o. Sp. k.

Opis oferty pracy:
Kierownik ds. rozwoju sieci Agencyjnej jest odpowiedzialny za budowanie oraz nadzór nad strukturami sprzedaży w ramach prowadzonej przez Globalne Centrum Odszkodowań działalności. Od kandydatów oczekujemy dużej kultury osobistej, bardzo dobrej komunikacji, umiejętności motywacji własnej sieci sprzedaży, dużej samodyscypliny oraz skutecznego zarządzania czasem. Oferujemy bardzo wysokie prowizje, możliwości ciągłego rozwoju oraz atrakcyjny system motywacyjny.

Pracodawca:
GLOBALNE CENTRUM ODSZKODOWAŃ GCO Sp. z o.o. Sp. k.

Data publikacji ogłoszenia: 2016-07-11

Nazwa stanowiska: Kierownik ds rozwoju sieci Agencyjnej

Państwo: Polska

Województwo: śląskie

Powiat: m. Chorzów

Miejscowość: Chorzów

Podobne oferty pracy

Technolog Elektryk -

opracowywanie procesów technologicznych dla wyrobów, kompleksowe przygotowanie dokumentacji utrzymania elektrycznego w produktach firmy, nadzór technologiczny w toku produkcji i współpraca z wydziałami produkcyjnymi w zakresie nowych uruchomień, opracowanie instrukcji technologicznych, weryfikacja dokumentacji konstrukcyjnej pod względem montowalności podzespołów oraz proponowanie zmian i ulepszeń, op
Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. - 2016-12-05 - Chorzów (śląskie)

SPQD Engineer (Supplier Product Quality Development) -

planowanie harmonogramu prac jakościowych oraz uruchamianie planów SPQD dla nowych produktów, planowanie FAI na bazie harmonogramów nowych uruchomień, realizacja odbiorów jakościowych FAI zgodnie ze standardami, prowadzenie nadzoru jakościowego nad pierwszymi dostawami – kompleksowe zarządzanie NCR na etapie uruchomienia (3 pierwsze dostawy), ścisła współpraca z działami bezpośrednio zaangażowan

Ajent Saloniku Prasowego -

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie sprzedaży i zarządzanie Salonikiem Prasowym. Decydując się na współpracę z nami otrzymasz: w pełni urządzony i zatowarowany salonik bez konieczności wnoszenia wkładu własnego, wsparcie ze strony przedstawicieli firmy, stałe wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizji, niezbędną wiedzę i atrakcyjny system szkoleń, możliwość rozwoj
Kolporter Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. - 2016-11-21 - Chorzów (śląskie)

Koordynator ds funduszy europejskich - staż -

Koordynator ds. funduszy europejskich będzie odpowiedzialny za: - rozliczanie dotacji (przygotowanie wniosków o płatność, dokumentacji projektu związanej z rozeznaniem rynku, rekrutacją), - kontakt z klientem oraz opiekunem merytorycznym z Instytucji udzielającej dofinansowania, - przygotowanie dokumentów w procesie uzyskania nowych dotacji (tekstów do wniosku aplikacyjnego), Praca odbywa się w zespole
Horyzont Projekt Tomasz Więcek - 2016-10-01 - Chorzów (śląskie)

Pracownik magazynu - sortowacz - Chorzów -

Zakres obowiązków: - sortowanie przesyłek kurierskich; - skanowanie paczek przy użyciu skanera magazynowego; - ręczny załadunek i rozładunek tirów.
Progres Sp. z o.o. Sp. k. - 2016-08-19 - Chorzów (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed