Praca Konsultant ds Wdrożeń Bydgoszcz Kamsoft S.A.

Opis oferty pracy:
- Wdrażanie systemów informatycznych produkowanych przez KAMSOFT - Dostawa sprzętu i oprogramowania - Wykonywanie instalacji sprzętu, oprogramowania i baz danych - Sporządzanie dokumentacji serwisowej i wdrożeniowej - Obsługa klienta, prowadzenie korespondencji - Prowadzenie szkoleń

Pracodawca: Kamsoft S.A.

Data publikacji ogłoszenia: 2016-07-11

Nazwa stanowiska: Konsultant ds Wdrożeń

Państwo: Polska

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: m. Bydgoszcz

Miejscowość: Bydgoszcz

Podobne oferty pracy

starszy referent -

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: starszy referent Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy ul. Powstańców Wielkopolskich 7 85-090 Bydgoszcz Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: prowadzenie postępowań administracyjnych w sprawach broni uczestnictwo w sporządzaniu dokumentacji dotyczącej depozytu broni systematycz
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna - 2016-11-29 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Doradca Klienta -

sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku realizacja indywidualnych planów sprzedaży prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem) wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego osoby mające doświadczenie w sprzeda
Euro Bank S.A. - 2016-09-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Audytor w Punktach Sprzedaży Detalicznej -

Oferujemy: • Ciekawą, pełną wyzwań i możliwości pracę w obszarze audytu i kontroli, • Pracę od zaraz w oparciu o umowę cywilnoprawną, • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: samochód służbowy oraz telefon z aplikacją do raportowania, • Wysokie wynagrodzenie oraz system premiowy, • Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy. , Opis firmy: InterKadra jest jedną z najwięks
InterKadra - 2016-08-10 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN KLIENTA W DZIALE OBSŁUGI KLIENTA(NR 0711) - od 2 500 PLN

obsługa posprzedażowa Klientów Spółki, sprzedaż usług aktualnym Klientom Spółki (dosprzedaż, poszerzanie iprzedłużanie współpracy)
SUNRISE SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-02-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Sprzedawca/ Salon obuwniczy -

profesjonalna, zgodna ze standardami obsługa Klienta, rozkładanie i uzupełnianie towaru w salonie, zwiększanie sprzedaży poprzez dbanie o satysfakcję Klientów, znajomość standardów ekspozycji towaru i umiejętność ich wykorzystania, dbanie o wizerunek sieci czynne uczestnictwo w tworzeniu zintegrowanego i efektywnego zespołu. odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość, doskonałe umiejętności i
Work Service S. A. - 2016-08-24 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

LICZARZ(NR 6744) - od 12 PLN

sortowanie i przeliczanie wartości pieniężnych
IMPEL CASH SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-16 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

INŻYNIER PIERWSZEJ LINII WSPARCIA (NR 8250) - 1 850 - 4 000 PLN

Wsparcie klienta i pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie IT (pierwsza linia wsparcia), diagnozowanie zgłoszeń i ich rozwiązywanie, koordynowanie przyjętych zgłoszeń (przekazywanie ich do kolejnych linii wsparcia
ATOS IT SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

REFERENT(NR 0335) - od 1 500 PLN

wpisywanie danych do systemu i bazy (praca przy komputerze)
TUZ TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH - 2016-01-21 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA KAT. B/MAGAZYNIER(NR 0255) - od 2 100 PLN

rozwożenie towaru autem służbowym do klientów na terenie Polski Płn. (2x w tygodniu - samochód dostawczy do 3,5t), pozostałe dni praca w magazynie w siedzibie firmy, załadunek i rozładunek pojazdu dostawczego
PHU "PRYMUS" Zygmunt Grygorczuk - 2016-01-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 15 PLN

-pobieranie prób do badań oraz wykonywanie badań zgodnie z planem-ocena wyrobów na podstawie wyników przeprowadzonych badań oraz w oparciu o wyniki statystycznej kontroli próbek,- zwalnianie produktów gotowych na magazyn,- monitorowanie jakości produktu na linii technologicznej na poszczególnych etapach produkcji,- nadzorowanie jakości produktu przy zmianie litografii,- obsługa i kalibracja sprzętu pomiarowego,- wykonywanie testów specjalistycznych (test ścieralności, mobilności, inne),- współpraca z zespołem linii produkcyjnej.
Fabryka Puszek Napojowych w Krakowie - 2015-11-24 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Specjalista do spraw BHP i ppoż -

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Zakres podstawowych obowiązków: wykonywanie obowiązków wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów o służbie BHP, współtworzenie i wdrażanie procedur, instrukcji oraz standardów postępowań w zakresie BHP, przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP, prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych na wszystkich stanowiskach
Supravis Group Spółka Akcyjna - 2016-10-06 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PUNKTU USŁUGOWEGO(NR 3261) - od 2 000 PLN

naprawa obuwia, dorabianie kluczy, wymiana baterii, sprzedaż towarów
Minit Polska Sp. z o.o. - 2016-05-11 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

REFERENT - 997,4 PLN

-praca biurowa-rejestracja pism przychodzących-segregacja korespondencji-pisanie pism w sprawach-nauka przepisów Kodeksu Postępowania Cywilnego i Ustawy o Komornikach Sądowych i Egzekucji-archiwizacja akt egzekucyjnych
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Listonoszka/Listonosz -

Do zadań pracownika będzie należeć: - doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych, - budowanie pozytywnych relacji z klientami, - realizacja planów sprzedażowych dot. wybranych usług i towarów, - rzetelne prowadzenie ewidencji korespondencji, - wsparcie placówki pocztowej w innych pracach związanych z obsługą przesyłek. W zamian oferujemy: - umowę o pracę na czas określony, - wdrożenie
Poczta Polska S.A. - 2016-10-15 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK STACJI PALIW(NR 8163) - od 1 850 PLN

obsługa klienta na stacji paliw;początkowo umowa zlecenie, następnie umowa o pracę;wynagrodzenie do uzgodnienia
EDYTA KURKO - 2016-11-21 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ANIMATOR MŁODZIEŻOWY - 997,4 PLN

towarzyszenie młodzieży uczestniczącej w zajęciachwspieranie, animowanie, pomoc młodzieży w realizacji zadańwspółpraca i organizacja spotkań z partneramiuczestniczenie w opracowywanie programu aktywizacji społecznej młodzieżywspółpraca z zespołem eksperckim podczas przygotowania i wdrażania lokalnego programu aktywizacji młodzieży
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN OSÓB NIESAMODZIELNYCH - 997,4 PLN

- czyności pielęgnacyjne podopiecznego,- mycie, sprzątanie,- zaopatrzenie w rzeczy potrzebne do życia,- zapewnienie kontaktu z otoczeniem - lekarz, sprawy urzędowe itp.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Euro Bank S.A. - 2016-09-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI(NR 5753) - od 11,56 PLN

• Wprowadzanie wyjątkowej atmosfery w restauracji,• Wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. dbanie o sprzęty, utrzymywanie porządku w miejscu pracy• Współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji• Przygotowywanie produktów Pizza Hut zgodnie ze standardami oraz dbanie o ich jak najwyższa jakość
Amrest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-08-11 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRAKTYKANT W WYDZIALE EKONOMICZNYM - nieodpłatny

poznanie zasad BHP i PPOŻ w miejscu pracy; zapoznanie z obow. w Urzędzie aktami prawnymi; zapoznanie z obiegiem dokumentów i procedurami obow. w komórce; zapoznanie z przepisami prawa regulującymi rachunkowość państwowych j. budżetowych oraz z przyjętymi w Urzędzie zasadami (polityką) rachunkowości i zakładowym planem kont; poznanie i ewid. dowodów księgowych, pomoc przy weryf. dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym; poznanie i rozlicz. wpłat dochodów budż. na rachunek MF.
URZĄD STATYSTYCZNY W BYDGOSZCZY - 2016-03-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPAWACZ(NR 7692) - od 3 000 PLN

wykonywanie całokształtu prac dotyczących spawania
VOSSLOH COGIFER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC(NR 8815) - od 2 500 PLN

obsługa kadrowo-płacowa pracowników, obsługa programu Płatnik
"AJG" Security Technology Sp. z o.o. - 2015-11-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

starszy specjalista -

Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: starszy specjalista ul. Zygmunta Augusta 16 85-082 Bydgoszcz Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: prowadzenie postępowań administracyjnych w zakresie właściwości Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego , prowadzenie postępowa
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna - 2016-11-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Visual Merchandiser -

Opis stanowiska: Nadzór nad ekspozycją kolekcji wewnątrz sklepów marki QUIOSQUE i na witrynach, ze szczególnym uwzględnieniem: przestrzegania standardów VM marki podczas tworzenia nowych ekspozycji generowanie instrukcji dla sklepów ocena realizacji wytycznych Visual Merchandisingu stały kontakt ze sklepami w zakresie VM Wymagania: min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży odzieżowej znaj
PBH S.A. - 2016-08-23 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

Nauka w zawodzie naprawy pojazdów powypadkowych - uszkodzonych.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa klienta, ekspozycja towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

referent -

Izba Skarbowa w Bydgoszczy Dyrektor Izby Skarbowej poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: referent ul. Dr. E. Warmińskiego 18 85-950 Bydgoszcz Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: prowadzenie spraw dotyczących czasu pracy, zwolnień od pracy i innych nieobecności w pracy pracowników IS, prowadzenie ewidencji czasu pracy dla każdego pracownika oraz prowadzenie analizy: wyjść prywatnych i
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna - 2016-10-17 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed