Praca Specjalista ds Outsourcingu Kadr i Płac Warszawa Hays Office

Opis oferty pracy:
Specjalista ds. Outsourcingu Kadr i Płac Warszawa NR REF.: 1075569 Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Outsourcingu Kadr i Płac Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należała koordynacja projektu przeniesienia płac oraz procesów administracji personalnej z lokalnej do globalnej firmy outsourcingowej.Osoba ta będzie miała za zadanie wspierać ekspercką wiedzą w zakresie kadr i płac międzynarodowy zespół projektowy w kwestiach prawnych oraz czuwać nad zapewnieniem niezbędnych wymogów dokumentacyjnych. Osoba na tym stanowisku będzie analizować procesy oraz ryzyka wynikające z migracji danych oraz podziału ról w nowym systemie outsourcingowym. Do procesu rekrutacyjnego zapraszamy osoby z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego(współpraca międzynarodowa), posiadające szerokie doświadczenie z zakresu kadr, płac i Prawa Pracy. Mile widziane osoby, które miały okazje uczestniczyć / koordynować proces tworzenia nowych rozwiązań bądź przekazywania procesów kadrowo-płacowych zewnętrznej firmie. Oferujemy pełną wyzwań pracę projektową w międzynarodowej firmie, na okres. ok 6-7 miesięcyz możliwością przedłużenia współpracy.

Pracodawca: Hays Office

Data publikacji ogłoszenia: 2016-07-11

Nazwa stanowiska: Specjalista ds Outsourcingu Kadr i Płac

Państwo: Polska

Województwo: mazowieckie

Powiat: m.st. Warszawa

Miejscowość: Warszawa

Consultant/Senior Consultant/Manager – FS Application Specialist -

Consultant/Senior Consultant/Manager – FS Application Specialist Workplace Warszawa Due to dynamic growth of Deloitte Consulting, we are currently looking for Consultant/Senior Consultant/Manager ‑ FS Application Specialist dedicated to international projects in financial, banking and insurance sectors. Consultant/Senior Consultant/Manager ‑ FS Application Specialist Responsibilities Supporting successful i
Deloitte - 2016-11-10 - Warszawa (mazowieckie)

Manager/Senior Manager - Solution Architect -

Manager/Senior Manager - Solution Architect Workplace Warszawa Due to dynamic growth of Deloitte Consulting, we are currently looking for Manager/Senior Manager - Solution Architect dedicated to international projects in financial, banking and insurance sectors. Manager/Senior Manager - Solution Architect Responsibilities Supporting successful implementations and projects within one or more of the Financial Servi
Deloitte - 2016-10-19 - Warszawa (mazowieckie)

Administration Assistant (Legal) -

Administration Assistant (Legal) Warszawa NR REF.: 1077165 On behalf of our Client, an international law firm, we are looking for an Administration Assistant to join the Shared Service Center based in Warsaw ( start-up). On this position you will be responsible for gathering all necessary data, preparing, revising and storing all legal directory submissions for sectors or practices in the relevant jurisdiction. M
Hays Accountancy Finance - 2016-09-21 - Warszawa (mazowieckie)

Starszy Konsultant - Transfer Pricing -

Starszy Konsultant - Transfer Pricing Workplace Warszawa Deloitte świadczy usługi audytorskie, konsultingowe, doradztwa podatkowego, prawnego i finansowego klientom z sektora publicznego oraz prywatnego, działającym w różnych branżach. W 150 krajach oferujemy najwyższej klasy umiejętności, doświadczenie i wiedzę w połączeniu ze znajomością lokalnego rynku. Specjalistów Deloitte łączy kultura ws
Deloitte - 2016-08-09 - Warszawa (mazowieckie)

Asystent w dziale zarządzania dokumentami (SSC) -

Asystent w dziale zarządzania dokumentami (SSC) Warszawa NR REF.: 1073281 Hays Poland jest firmą doradztwa personalnego należącą do grupy Hays plc. Grupa Hays posiada 237 biur w 32 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Naszą misję: „POWERING THE WORLD OF WORK”, realizujemy świadcząc profesjonalne usługi dopasowane do wymagań Klientów, znajdując najlepszych wykwalifikowan
Hays Accountancy Finance - 2016-09-13 - Warszawa (mazowieckie)

MŁODSZY KOORDYNATOR DS SPRZEDAŻY (699J) - od 4 000 PLN

Prace w dziale obsługi klienta. Kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientem.
MARFLEX -M.J. MAILIS POLAND - 2016-08-17 - Warszawa (mazowieckie)

Senior Associate / Manager (Debt & Capital Advisory) -

Senior Associate / Manager (Debt & Capital Advisory) Workplace Warszawa Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, które realizujemy w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i okazja do zebrania cennych życiowych doświadczeń. W związku z rozwojem zespołu Corporate Finance w ramach naszego Działu Doradztwa Finans
Deloitte - 2016-08-10 - Warszawa (mazowieckie)

HR Manager -

HR Manager Katowice NR REF.: 1080170 For our Client, a global financial institution we are looking for an ambitious, creative and experienced Candidate to take up the position of the SSC HR Manager. Your new role As the HR Manager you will be a part of the Leadership team and you will participate actively in all both strategic and operational activities of the entity, providing insight and sharing experience goin
Hays Office - 2016-10-01 - Katowice (śląskie)

Demi Chef de Partie (k/m) -

Pierwszy w Polsce hotel sieci Hilton, światowy lider w hotelarstwie, znajduje się w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej, w sercu dynamicznie rozwijającej się, biznesowej części stolicy. Hotel posiada 314 komfortowych, eleganckich pokoi i apartamentów, rozmieszczonych na 22 piętrach nowoczesnego budynku. Do dyspozycji Gości oddajemy specjalizującą się w kuchni międzynarodowej restaurację MEZA, PISTACCI
Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre - 2016-08-11 - Warszawa (mazowieckie)

Księgowy/a GL na okres 3 miesięcy (od zaraz) -

Księgowy/a GL na okres 3 miesięcy (od zaraz) Warszawa NR REF.: 1079329 Dla naszego Klienta, międzynarodowego centrum usług wspólnych w Warszawie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Księgowy/a GLdostępnych od zaraz (na okres ok. 3 miesięcy, z możliwością przedłużenia pracy na stałe). Wybrana osoba będzie odpowiedzialna m. in. za kontrolę formalną, opisywanie i wprowadzanie wyciągów bankowych
Hays Accountancy Finance - 2016-09-08 - Warszawa (mazowieckie)

Business Centre Supervisor / Kierownik Zmiany w w Dziale Business Center (k/m) -

One of the most recognized names in the industry, Hilton Hotels & Resorts offers travelers a world of authentic experiences. The brand continues to be the innovative, forward-thinking global leader of hospitality. With products and services that meet the needs of tomorrow's savvy global travelers, we shape experiences in which every Guest feels cared for, valued, and respected. If you understand the importanc
Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre - 2016-09-04 - Warszawa (mazowieckie)

LISTONOSZ - 1 800 - 2 000 PLN

j.w.
Poczta Polska SA - 2015-11-30 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNIK SERWISANT - od 2 500 PLN

Konserwacja i serwis bankomatów i innych urządzeń płatniczych.
MalComm Sp. z o.o. - 2016-12-01 - Warszawa (mazowieckie)

HR Manager Poland (m/f) - Global Healthcare Company -

Reporting to CEE Cluster HR Director, HR Manager Poland will act as an important partner for the Managing Director and play a crucial role in shift from execution toward strategic approach in HR service as such. HR Manager Poland will support regional initiatives by driving standardisation and rolling out guidelines, as well as boost local projects with close collaboration with multiple stakeholders. Client Detai
Michael Page - 2016-11-24 - Warszawa (mazowieckie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Warszawa (mazowieckie)

Stażysta/Stażystka w dziale HR -

Zatrudnienie na umowę o pracę na ok. 6 miesięcy Główne zadania: Wspieranie procesów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska w firmie, w tym: Redagowanie i publikowanie ogłoszeń o pracę, współpraca z portalami rekrutacyjnymi oraz Biurami Karier; Wstępna selekcja aplikacji; Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z kandydatami; Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do zatrudnienia kandydatów; Przygotowyw
Elavon Financial Services Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce - 2016-10-07 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 500 PLN

Wydawanie, przyjmowanie towaru, dbanie o porządek na magazynie. Wypełnianie listów przewozowych i przygotowywanie do wysyłki. Rozmieszczanie przyjętego towaru na półkach magazynowych.
ELHURT Sp. z o.o. - 2015-11-30 - Warszawa (mazowieckie)

DORADCA DS NIERUCHOMOŚCI -

Główne zadania: obsługa Klientów poszukujących nieruchomości intensywne poszukiwanie nieruchomości prezentacja ofert negocjowanie warunków transakcji Idealny kandydat to osoba: samodzielna ambitna lubiąca pracę z ludźmi o wysokiej kulturze osobistej z doświadczeniem w sprzedaży - atut Zapewniamy: narzędzia (laptop, sprzęt fotograficzny, telefon) system CRM do obsługi zleceń szeroką bazę Klient
Metrohouse - 2016-12-03 - Warszawa (mazowieckie)

Customer Service Specialist with English -

Customer Service Specialist with English Kraków NR REF.: 1075056 Your new company Our Client is an international business center located in Kraków. Your new role Within this position you will be responsible for providing excellent customer service via our in-app live chat, resolving issues in a timely manner and ensure high levels of customer satisfaction. You will also be collaborating with other teams to tack
Hays Office - 2016-07-11 - Kraków (małopolskie)

Manager/Senior Manager (Strategy) -

Manager/Senior Manager (Strategy) Workplace Warszawa Deloitte Consulting is the global leader in professional services for CXO. A unique set of complementary services enables us to provide comprehensive advice from strategy development to deployment of identified improvements via a suite of advanced solutions working both off- and on-line. We are global trendsetters and innovators in numerous areas and we utilize
Deloitte - 2016-08-11 - Warszawa (mazowieckie)

Guest Service Assistant / Pracownik ds Obsługi Gości -

Guest Service Assistant / Pracownik ds Obsługi Gości A Guest Service Assistant with Hilton Hotels & Resorts provides Front Desk and Executive Lounge services for Guests to contribute to an overall exceptional experience from check-in through check-out and complete audits, as required. What will I be doing? As Guest Service Assistant, you will provide reception services for Guests to contribute to an overall
Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre - 2016-11-16 - Warszawa (mazowieckie)

Junior Cash Collector with English -

Accenture is a global management consulting, technology services and outsourcing company. Its home page is www.accenture.com . Junior Cash Collector with English Job Location: Warszawa Job Number: 00406937 Accenture is a leading global professional services company, providing a broad range of services and solutions in strategy, consulting, digital, technology and operations. Combining unmatched experience and spe
Accenture - 2016-09-29 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed