Praca Wir warten auf dich Warszawa Hays Office

Opis oferty pracy:
Wir warten auf dich Warszawa NR REF.: 1071947 Your new company? Join an international, innovative company at a period when they are expanding into new markets across the globe. Your new role? As a Customer Care Specialist you will be dealing efficiently and effectively with all customer queries, including troubleshooting problems. You will be responsible for solving customer's technical issues via phone, mail and chat. What you’ll need to succeed? We are looking for a friendly, proactive and well-spoken person with excellent communication skills. Very good English and fluent to native German are a must. We expect strong interpersonal and organizational skills. What you’ll get in return? Our client offers work within a young, dynamic and international team, work on innovative projects, financial range 3500-4000pln gross (depending on qualification), chillout room, languages, integration and training plan and more.

Pracodawca: Hays Office

Data publikacji ogłoszenia: 2016-07-11

Nazwa stanowiska: Wir warten auf dich

Państwo: Polska

Województwo: mazowieckie

Powiat: m.st. Warszawa

Miejscowość: Warszawa

Podobne oferty pracy

Młodszy specjalista ds kontroli jakości dostaw -

Opis stanowiska: kontrola jakości wyprodukowanego oraz zamówionego towaru z dokumentacją techniczną sprawdzenie działania oraz ocena zgodności z dokumentacją techniczną i zamówieniem sporządzanie wniosków korygujących całkowity nadzór nad produktem niezgodnym raportowanie przełożonemu oraz dokumentowanie pracy zgodnie z ISO 9001 Wymagania: wykształcenie min. średnie techniczne umiejętność czy
FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG spółka komandytowa Oddział w Polsce - 2016-08-30 - Warszawa (mazowieckie)

Accounting Services Supervisor -

Accounting Services Supervisor Warszawa NR REF.: 1079997 Dla naszego Klienta, jednej z wiodących na polskim rynku międzynarodowych firm konsultingowych, poszukujemy obecnie osób na stanowisko: Accounting Services Supervisor Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za obsługę księgową Klientów firmy, prowadzenie i sprawdzanie poprawności księgowań, prowadzen
Hays Accountancy Finance - 2016-09-24 - Warszawa (mazowieckie)

Kierownik budowy / Inżynier budowy -

Dla naszego klienta, firmy produkcyjno-budowlanej, spółki akcyjnej z branży prefabrykatów, zlokalizowanej w kilku miejscach w Polsce, m.in. miasta: Poznań, Gdańsk, Bielsko-Biała, okolice Warszawy (ponadto budowy prowadzone są przez firmę na terenie całego kraju, jak i za granicą), poszukujemy specjalistów, szczególnie kierowników budowy oraz inżynierów budowy. Osoby zainteresowane ofertą prosimy
AUDIT Doradztwo Personalne - 2016-09-17 - Warszawa (mazowieckie)

HR Administrator -

HR Administrator Gdańsk NR REF.: 1079548 Your new company On behalf of our Client, international organization establishing its GSS in Gdańsk, we are currently seeking Candidates for the position of HR Administrator. Your new role Holding the position of HR Administrator you will be responsible for ensuring timely, effective and efficient maintenance of employee and organizational data and performing other HR re
Hays Office - 2016-09-15 - Gdańsk (pomorskie)

GLAZURNIK - od 2 513 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Warszawa (mazowieckie)

AP Accountant -

AP Accountant Warszawa NR REF.: 1082699 For our Client, international IT company, we are currently looking for person to join the company on the position: AP Accountant AP Accountant will be responsible for running accounting processes for Polish company in close cooperation with Chief Accountant and Accounting Manager working abroad. The main tasks will include: maintaining Fixed Assets register, reconciliation
Hays Accountancy Finance - 2016-11-30 - Warszawa (mazowieckie)

AR Accountant with German -

AR Accountant with German Warszawa NR REF.: 1079303 Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej - który rozwija w Warszawie swoje Centrum Usług Wspólnych poszukujemy specjalistów na stanowisko AR Accountant with German. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialnamiędzy innymi za analizę kredytową klientów oraz historię ich płatności w celu rekomendowania limitów kredytowyc
Hays Accountancy Finance - 2016-09-08 - Warszawa (mazowieckie)

Software Developer in Tests -

WHAT WE EXPECT FROM YOU? At least 2 years of commercial experience in C/C++ development for Linux platform Experience with Test Framework or Test Scripts development is a plus Knowledge of English both spoken and written Good communication skills Willingness to learn and solve interesting problems Good to have: Knowledge of design patterns (C++) Qt/QML Knowledge of C++ standard library especially algorithms and c
Mobica Limited Sp. z o.o. Oddzial w Polsce - 2016-11-24 - Warszawa (mazowieckie)

Demi Chef de Partie (k/m) -

Pierwszy w Polsce hotel sieci Hilton, światowy lider w hotelarstwie, znajduje się w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej, w sercu dynamicznie rozwijającej się, biznesowej części stolicy. Hotel posiada 314 komfortowych, eleganckich pokoi i apartamentów, rozmieszczonych na 22 piętrach nowoczesnego budynku. Do dyspozycji Gości oddajemy specjalizującą się w kuchni międzynarodowej restaurację MEZA, PISTACCI
Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre - 2016-08-11 - Warszawa (mazowieckie)

Specjalista ds Obsługi Klienta z językiem niemieckim -

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim Warszawa (Ursus) NR REF.: 1075583 Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej,poszukujemy kandydatów do pracy na okres 12 miesięcy, z ewentualną możliwością przedłużenia współpracy, na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę
Hays Office - 2016-10-14 - Chlewiska (mazowieckie)

Główny Księgowy -

Główny Księgowy Warszawa (i okolice) NR REF.: 1069070 Dla naszego Klienta - firmy z branży usługowo-handlowej o ugruntowanej pozycji rynkowej - poszukujemy osoby na stanowisko Głównej Księgowej. Miejsce pracy: północne okolice Warszawy Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie organizacja i kierowanie działem księgowości, prowadzenie całości spraw związanych z rachunkowością, zobowiąz
Hays Accountancy Finance - 2016-07-19 - Warszawa (mazowieckie)

Customer Service with French -

Customer Service with French Kraków NR REF.: 1076793 For our client we are currently looking for Customer Service Specialist with French. Salary: 4600 PLN gross/month Working on this position you will be responsible for telephone and email contact with the French-speaking clients and preparing documentation. We are looking for candidates with fluent knowledge of French (English is also necessary to communicate w
Hays Office - 2016-07-11 - Kraków (małopolskie)

Travel Consultant with German or Dutch -

Travel Consultant with German or Dutch Kraków NR REF.: 1078268 If you enjoy customer service and sales, this is an opportunity for you to learn about airline operations and build a strong foundation for an exciting career in aviation, travel or tourism. Our Client is one of the world's leading airlines, they are able to offer you unique opportunities to let your passion fly. We are looking for talented candidate
Hays Office - 2016-08-11 - Kraków (małopolskie)

Asystent/ka w dziale Rekrutacji -

Asystent/ka w dziale Rekrutacji Warszawa NR REF.: 1075654 Obecnie dla jednego z naszych warszawskich Klientów, rozwijającego się Centrum Usług Wspólnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Asystent/ka w dziale Rekrutacji. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie administracyjne działu rekrutacji międzynarodowych, umieszczanie ogłoszeń w systemie, umawianie spotkań, prowadzenie kale
Hays Office - 2016-07-11 - Warszawa (mazowieckie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Warszawa (mazowieckie)

(Junior) Operation Specialist with Italian -

Your daily basis duties will include: Transfer of funds" position from one distributor to another Manual inputting of the transfer and relevant clients' static data (e.g. order input, status changes, communications with counterparties) Continuous interactions with external counterparties (mainly foreign UCITS, other correspondent banks, distributors and Milan office) Transfer instructions processing within t
BNP PARIBAS SECURITIES SERVICES SPÓŁKA KOMANDYTOWO AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE - 2016-09-19 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BOK M/K - od 2 500 PLN

jw.
MOTOWOLA Łukasz Łoś - 2016-09-27 - Warszawa (mazowieckie)

Fakturzysta z językiem niemieckim -

Accenture is a global management consulting, technology services and outsourcing company. Its home page is www.accenture.com . Fakturzysta z językiem niemieckim Job Location: Warsaw Job Number: 00344994 Accenture jest wiodącą globalną firmą, która świadczy profesjonalne usługi i rozwiązania w obszarach: Strategy, Consulting, Digital, Technology i Operations. Korzystając z globalnego doświadczenia i wys
Accenture - 2016-09-06 - Warszawa (mazowieckie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Warszawa (mazowieckie)

KUCHARZ PIZZER K/M - od 2 300 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Warszawa (mazowieckie)

Customer Care Specialist j rumuński/ bułgarski -

Co będziesz robić? Dużo, czyli będziesz kompleksowo wspierać i koordynować obsługę posprzedażową jednego z naszych wiodących produktów edukacyjnych; Korzystając z różnych narzędzi (głównie maili) będziesz dbać o fantastyczną komunikację z naszymi Klientami – będziesz szukać rozwiązań na ich problemy, zapytania, etc. Będziesz przygotowywać cykliczne raporty i zestawienia dotyczące r
To Reforge - 2016-11-09 - Warszawa (mazowieckie)

German speakers wanted -

German speakers wanted Kraków NR REF.: 1076429 For our Client we are currently looking for ambitious candidates with excellent German skills. As a part of a customer service team, you will be responsible for providing high-level of services for Clients. Working on this position you will be responsible for providing exceptional levels of care and service to B2B Clients. On a daily basis you will support logistic

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed