Praca Konsultant w zespole IT Risk Assurance (SAP) Warszawa PwC

Opis oferty pracy:
Szukasz stabilnej, ciekawej pracy? Masz doświadczenie, talent i chcesz rozwijać swoje umiejętności w jednej z największych firm audytorskich i doradczych na świecie? W firmie, która zatrudnia 180 000 pracowników w 158 krajach, działa na świecie od 150, a w Polsce od 25 lat Spróbuj swoich sił w naszej firmie Obecnie prowadzimy rekrutację do zespołu Risk Assurance , zajmującego się wspieraniem firm w identyfikacji, analizie i zarządzaniu ryzykiem, na stanowisko Konsultanta IT Risk Assurance (SAP) Rola Jako konsultant będziesz miał możliwość wdrażania systemów informatycznych, które pomagają klientom osiągnąć cele biznesowe i zwiększyć prawdopodobieństwo powodzenia projektów. Będziesz pracował z klientami przez cały czas trwania projektu – od planowania, poprzez kontrolę, aż po jego zakończenie. Zakres odpowiedzialności wsparcie doradcze we wdrożeniach oraz przeglądy przed- i powdrożeniowe systemów IT, przeglądy systemów informatycznych, procedur i praktyk stosowanych w działach informatycznych badanych firm oraz ocena ich zgodności z dobrymi praktykami, przegląd procesów biznesowych/IT pod kątem ryzyka i testowanie powiązanych z nimi kontroli, ocena bezpieczeństwa informacji oraz systemów informatycznych, analiza rozdziału ról i obowiązków w systemach informatycznych, przeglądy przed- i powdrożeniowe systemów IT (w tym migracje danych). Profil kandydata wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów (preferowane: kierunek informatyczny, ekonomiczny z elementami informatyki, lub powiązany z audytem z elementami informatyki), 1-2 lata doświadczenia: w obszarze audytu i oceny ryzyka biznesowego/ IT lub w usługach doradczych związanych z analizą procesów biznesowych/ procesów IT/ bezpieczeństwem informacji, bardzo dobra znajomość j. angielskiego, wysokie umiejętności analityczne, interpersonalne i komunikacyjne, mile widziana znajomość narzędzi wykorzystywanych do analizy dużych zbiorów danych, znajomość podstaw finansów / rachunkowości oraz zagadnień związanych z audytem wewnętrznym. Oferta możliwość udziału w największych i najbardziej prestiżowych projektach w branży, przeprowadzanych dla międzynarodowych klientów w Polsce i za granicą, dostęp do nowoczesnych i sprawdzonych w praktyce rozwiązań, pracę z najlepszymi specjalistami z branży, możliwość zdobywania doświadczenia i uczenia się od najlepszych możliwość rozwoju umiejętności w zakresie zarządzania ryzykiem oraz zdobywania doświadczenia w zakresie przeglądu i oceny procesów biznesowych, konkurencyjny na rynku, bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych możliwość odbywania dodatkowych szkoleń, szansę rozwoju osobistego. PwC to jedna z najsilniejszych światowych marek, kierująca się w swojej działalności trzema głównymi wartościami: jakością i doskonałością, pracą zespołową oraz przywództwem. Świadczy usługi z zakresu audytu, a także doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego. Jest obecna w 158 krajach zatrudniając ponad 195 tysięcy pracowników. PwC w Polsce ma biura w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Rzeszowie, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi.

Pracodawca: PwC

Data publikacji ogłoszenia: 2016-07-01

Nazwa stanowiska: Konsultant w zespole IT Risk Assurance (SAP)

Państwo: Polska

Województwo: mazowieckie

Powiat: m.st. Warszawa

Miejscowość: Warszawa

Asystent/Asystentka ds administracyjno-finansowych w dziale Assurance -

Do naszego biura w Warszawie , na umowę w pełnym wymiarze godzin, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko: Asystentka ds. administracyjno-finansowych w dziale audytu Rola Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje między innymi: zarządzanie kalendarzem, organizację spotkań, konferencji przygotowywanie i edycję dokumentów, organizację podróży służbowych, wypełnianie rejestrów czasu pracy,
PwC - 2016-10-10 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - WARSZAWA - 3 000 - 4 000 PLN

wykonywanie instalacji: sanitarnych, wod- kan, co., deszczowej, hydrantowej, tryskaczowej, itp. praca w Warszawie w godz. 8.00-16.00
Usługi Ogólnobudowlane GÓRAL Nowak Stanisław - 2015-11-18 - Warszawa (mazowieckie)

GARMAŻER - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Warszawa (mazowieckie)

Tester Oprogramowania -

Do wewnętrznego działu Business System Support do zespołu Software Testing Group poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalisty ds. Testowania Oprogramowania Rola Kandydat na tym stanowisku zajmować się będzie: testowaniem oprogramowania, przygotowywaniem dokumentów testowych w tym scenariuszy testowych i danych testowych, analizą wymagań funkcjonalnych, raportowaniem błędów i informowaniem o ich status
PwC - 2016-11-24 - Warszawa (mazowieckie)

KELNER - od 2 310 PLN

obsługa gości w restauracji, obsługa przyjęć okolicznościowych
Bethania - 2016-10-12 - Warszawa (mazowieckie)

KSIĘGOWY/-A - od 2 500 PLN

prowadzenie księgowości spółki z o.o.
YEST POLSKA Sp. z o.o. - 2016-03-01 - Warszawa (mazowieckie)

KROJCZA - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Warszawa (mazowieckie)

DEKARZ M/K - od 1 900 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Warszawa (mazowieckie)

Księgowa/-y w zespole GL SAP ze znajomością j francuskiego i angielskiego -

Technicolor Polska Sp. z o.o. Oddział FSSC www.technicolor.com Jesteśmy światowym liderem w sektorze mediów i nowoczesnych technologii – nasza firma dostarcza m.in. wysokiej klasy rozwiązania cyfrowe dla branży filmowej i rozrywkowej, zapewniając najlepszej jakości efekty audiowizualne. Technicolor to międzynarodowy koncern, posiadający oddziały na całym świecie i zatrudniający niemal 17 tysięcy
Technicolor Polska Sp. z o.o. Oddział FSSC - 2016-11-04 - Warszawa (mazowieckie)

Specjalista ds należności ze znajomością języka francuskiego i angielskiego -

www.technicolor.com Jesteśmy światowym liderem w sektorze mediów i nowoczesnych technologii – nasza firma dostarcza m.in. wysokiej klasy rozwiązania cyfrowe dla branży filmowej i rozrywkowej, zapewniając najlepszej jakości efekty audiowizualne. Technicolor to międzynarodowy koncern, posiadający oddziały na całym świecie i zatrudniający niemal 17 tysięcy osób. W naszym oddziale Technicolor FSSC w

POMOCNIK STOLARZA / MONTER - od 13 PLN

Podawanie elementów, odbiór elementów z maszyny, montaż mebli, obsługa ścisków montażowych, pakowanie mebli, kontrola jakości, skanowanie elementów, transport wózkiem typu paleciak
Certfor Sp. z o.o. - 2016-11-09 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER M/K - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Warszawa (mazowieckie)

Pracownik kadrowo-księgowy -

Do typowych usług Grupy Skarbiec należy m.in.: międzynarodowe planowanie podatkowe, zarządzanie sytuacjami kryzysowymi – takimi jak przypadki bezprawia urzędniczego, szczególnie ze strony organów podatkowych, upadłość firmy, wrogie przejęcie czy konflikt rodzinny, który rzutuje na działalność przedsiębiorstwa. Główne zadania: kompleksowa obsługa kadrowo – płacowa księgowanie dokumentów t
Kancelaria Prawna Skarbiec - 2016-10-25 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNIK INFORMATYK - STAŻ PO WER2 - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Warszawa (mazowieckie)

MALARZ BUDOWLANY - od 2 500 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Warszawa (mazowieckie)

Product Control Team Leader -

Citi Service Center Poland is an initiative to establish a network of service centers providing services to other entities operating within the Group of Citi around the world. Citi Service Center Poland employs over 3800 highly qualified staff in three locations: Warsaw, Olsztyn and Lodz. Currently we provide services to over 90 countries in Europe, Asia, Africa, both Americas and Australia. Our employees use ove
Citibank International PLC - 2016-11-04 - Warszawa (mazowieckie)

Kierownik Sprzedaży -

Zakres obowiązków Kierownika: odpowiedzialność za realizację planów oraz zadań sprzedażowych, zarządzanie zespołem, motywowanie zespołu i ciągłe rozwijanie jego umiejętności. Oczekiwania naszego Klienta: min. 3 letnie doświadczenie zdobyte w zarządzaniu działem handlowym w branży powiązanej z koniecznością aktywnej sprzedaży (finanse, ubezpieczenia, telekomunikacja itp), umiejętność budo
MOTOKARIERA S.C. - 2016-09-29 - Warszawa (mazowieckie)

Telemarketer -

Zakres obowiązków: umawianie spotkań z klientami, prowadzenie kalendarza oraz nadzór nad systemem CRM, prace administracyjne, relokacja pojazdów, śledzenie SIWZ przetargów publicznych i przygotowywanie dokumentów do nich, przygotowywanie ofert dla klientów, Oczekiwania naszego Klienta: mile widziane doświadczenie zdobyte w telemarketingu, mile widziane zainteresowanie branżą motoryzacyjną, wykształc
MOTOKARIERA S.C. - 2016-09-26 - Warszawa (mazowieckie)

Ekspert w dziedzinie Wywiadu Jawnoźródłowego -

Obecnie do Zespołu Usług Śledczych i Zarządzania Ryzykiem Nadużyć, poszukujemy osób na stanowisko: Ekspert w dziedzinie Wywiadu Jawnoźródłowego Rola: gromadzenie, analiza i weryfikacja informacji pochodzących z otwartych źródeł, opracowywanie raportów, prezentacji w obszarze wywiadu gospodarczego, udział w projektach dotyczących wykrywania i zapobiegania przestępstwom gospodarczym, wsparcie inny
PwC - 2016-07-05 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 900 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed